Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamana ręka ,3 lata leczenia


QwerDred
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Chciałbym przedstwiać mój problem :)

 

 

Otóż złamałem sobie ręke dosc poważnie 3 lata temu chodziłęm do sql i tam teżbyłem ubezpieczony .Po roku okazało sie że jdna kość przedramienia sie nie zrosła ;/ pojechałęm do szpitala do wawy i tam mi zespolili płytką i śrubami (już byłem ubezpieczony w pracy) ,po 2 latach miałem operacje na wyjęcie tych płytek i śrub(jestem teraz w innej rpacy i mam zupełnie innego ubezpieczyciela). Pytanie jest moje proste hmmm skąd mam wziąć papier do odszkodowania ?? Ze szkoly czy z pracy ?? czy moze ze wszystkich ... nieogarniam tego tematu aaa niedługo zakańcza mi sie leczenie ... i musze ogarnać to ... poza tym musze zebrać zdjecia RTG i całą historie choroby ehhh kupa roboty z 3 lat to zebrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O odszkodowanie musisz starać się od ubezpieczalni w której miałeś polisę w momencie zajścia wypadku, ponieważ obecna polisa nie działa wstecz, dlatego też o dokumenty powinieneś postarać się w Twojej szkole, ponieważ Twoje obecne miejsce pracy nie ma nich wspólnego z wypadkiem, który miał miejsce 3 lata temu. Roszczenie składasz do ubezpieczalni w któprej miałeś ważna polisę 3 lata temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ponowna prośba o pomoc .

 

Mianowicie chodzi o przedawnienie odszkodowania w związku z moim wypadkiem ... papiery chce składać teraz ... ale słyszałem ze niemoge ponieważ sprawa juz jest przedawniona, wypadek miałem w lipcu 21 2005 ... Czy moge coś zrobić w związku z tym ?? czy jestem stracony na tej pozycji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeśli w sprawie nie toczyło sie postępowanie karne przedawnia się ona po 3 latach, dłuższy okres przedawnień obowiązuje w przypadku, gdy obrażenia powstały na skutek przestępstwa. Kiedy zgłosiłeś roszczenie do ubezpieczalni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ,więc lipa ;/ wkurza mnie to bo ską mogłem wiedzieć o tym ;/ w sql gadali ze dopeiro po zakończonym leczeniu w spzitalu to samo ;/ niewiedziałem o żadnych rpzedawnieniach ;/ złożyłem wniosek do PZU o uznanie mojego papieru o odszkodowanie ale pewnie odrzucą ;/ kuźwa płaci człowiek całę życie te składki i nagle jest jakieś rpzedawnienie ;/ zresztą to powinno być od daty zakończenie leczenia ;/ ludzie leczą sie po 5,6 lat i pewnie są też w takiej samej sytuacji jak ja ehhh Polska bez komentarza ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to zgłosiłem szkode po zakończeniu leczenie :P wypadek był 21lipca 2005 a zakończenie 22 sierpnia 2008 ,papiery złozyłem bodajże tydzien po zakończeniu ze względu ze musiałem czekać na całą historie i zdjecia ze szpitala :) złożyłem a tu zonk ... złożyłem jak pisałem prośbe o uznanie ale pewnie odrzucą ehhh cała Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...