Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wysokość odszkodowania za wypadek samochodowy w Anglii:uraz kręgosłupa


robertkudelka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam

otóż ponad rok temu mialem wypadek samochodowy w Angli na autostradzie samochod uderzyl mnie w tyl skutkiem czego ja uderzylem jeszcze w 2 auta przede mna . Najbardziej ucierpialo auto moje i sprawcy. Od wypadku mam problemy z plecami czesto czuje bole w okolicy ledzwi bylem u lekarza w Polsce robilem RTG i strwierdzil ze mam jakies przesuniecia lezdzwiowe ktore moga byc prawdopodobnie nastepstwem wypadku. Od momentu wypadku przestalem pracowac gdyz praca fizyczna nie wchodzi w gre. Zglosilem u ubezpieczyciela sprawcy persolan injury claim. Sprawa sie ciagnie juz okolo roku, ostatnio bylem na przeswietleniu w UK specjalnie jezdzilem bo firmz ubezpieczeniowa zlecila przeswietlenie prywatnej klinice, mozliwe ze zdjecie przedstawione przeze mnie z Polski nie bylo dla nich wystarczajaco wiarygodne. Dodam ze firma ubezpieczeniowa sprawcy do Zurich. Dzwonie do nich co jakis czas jeszcze nie otrzmali informacji odnosnie mohjego scanu, chdozi o wyniki.

 

Mam pytanie czy ktos mial podobny przypadek wiem ze istnieje nawet cos takiego jak te sprawy wygladaja w Angli wydaje mi sie ze o wiele latwiej niz u nas. Bede wdzieczny za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie wynająłeś sobie kancelarii aby zajęła się tą sprawą? czy wiesz że możesz uzyskać pełne odszkodowanie, bez potrąceń. Tak się składa, że w UK prawnicy otrzymują wynagrodzenie i zwrot kosztów postępowania od ubezpieczyciela.

a Ty sam się tym zajmujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...