Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowania w anglii- napaść na ulicy


samy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałem zasięgnąć opinii osoby znającej brytyjskie realia w kwestii odszkodowań , sprawa jest dość zagmatwana.

W pażdzierniku 2006 zostałem napadnięty na ulicy przez 3 osoby , chciano mi ukraść telefon.Podczas ucieczki przeskakiwałem ogrodzenie i w wyniku tego złamałem obie nogi.Policja została natychmiast powiadomiona , nie złapano sprawców.Po 9 miesięcznej rehabilitacji w Polsce złożyłem aplikację do CICA , odpisali mi , że niezbędny jest Crime Reference Number, ja mam Accident Number i nic nie mogą zrobić.Policjant prowadzący moją sprawę wyjaśnił mi , że nie może mi dać Crime Reference Number ponieważ sprawcy mnie do dotknęli , nogi połamałem sam poprzez skok , wygląda to tak jakby moją sprawę zakwalifikowano jako wypadek , a nie przestępstwo.Kontaktowałem się z kilkoma kancelariami w UK i tylko jedna zdecydowała się spróbować uzyskać ten nieszczęsny numer od policji zastrzegając jednak , że jesli chodzi o CICA sprawa może trwać bardzo długo - co najmniej 2 lata.Problem w tym , że ja tak długo na wyspach nie będę raczej przebywał, myślę , że jeszcze góra rok.Teraz moje pytania : Czy powierzyć odzyskanie odszkodowania kancelarii w Anglii czy lepiej firmie w Polsce ?I jakie są realne szanse na powodzenie ?Pozdrawiam i czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no tak to wygląda niestety, jeżeli nie masz numeru CRN i w zasadzie nikt Ci nic nie zrobił, to czego chcesz dochodzić? fakt, może strachu się najadłeś, to niewątpliwe, ale niestety to może nie wystarczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...