Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Czy zwrócą mi pieniadze?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mialem malutki wypadek jechalem wiejska droga i wyskoczyl mi pies na droge ja chcialem go ominać i pociagnelo mnie do rowu.Wahacz pekniety szyba zderzak i błotnik i zawieszenie do wymiany. Zholowalem pojazd do domu i jutro zamierzam isc do pzu. Mam Ac i czy dostane odszkodowanie w taki wypadku od pzu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytacjach najlepiej jest wezwać policję. Jeśli jesteś fair czyli trzeźwy i auto jest sprawne technicznie i prawnie nic Ci za taka kolizję nie grozi a PZU wtedy bez problemu wyplaci za szkode! Po prostu ich postępowania likwidacyjne bez policji trwają często dłużej i sa pełne Twoich niepotrzebnych nerwów! Powtarzam w takich sytacjach Policja i w obecnych warunkach 30 dni musisz mieć kasę lub naprawiony samochód. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim przypadku jest nieco inaczej.Otóż jestem właścicielem auta z 2004 roku (oczywiscie poziadam AC) i miałem bliski kontakt z jelonkiem.Rzecz miała miejsce w nocy.Zgłosiłem co trzeba do PZU do likwidacji szkód i oni zrobili mi wycene naprawy auta z jakiś częsci zamiennych które nawet nie pasuja do mojego auta a niby maja byc do niego.Nie robili zadnych sprzeciwów, ze oddaje auto do naprawy do salonu VW gdyz tej marki to auto jest.Salon wycenil straty na ok 11 tys. zl. a autocasco PZU chce mi wyplacic jedynie 4800 zl ze swoje wlasnej wyceny szkód (a na marginesie - po rozbiórce auta wyszlo jeszcze co jest do robienia).Gdzie tu sens jest wogole posiadania AC.Niech ktoś podpowie jak sie za nich zabrac.Czy narazie zbierac faktury i pozniej im rzucic czy poprostu skierowac sprawe do sadu( bo jak narazie to przychodzi mi do głowy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...