Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Skręcone i stłuczone kolano oraz ogromny krwiak.W dyskotece. POMOCY !!


pavsneak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z soboty na niedzielę w dyskotece , tańcząc skręcilem i porzadnie stluklem sobie kolano prawie się wywracając na kawalku mokrego parkietu.Kilka osob to widzialo,nie ma problemu ze świadkami zdarzenia. Kolano zaczelo puchnac,zrobil sie ogromny krwiak,pojechalem na ostry dyzur.Rtg-ok,nie zlamane.Punkcja kolana i sciagnięcie krwi i zebranego plynu.Ból taki,ze wyłem jak dziecko.Wsadzili mi cala noge , do pachwiny w gips. Do tego seria 30 zastrzyków przeciwzakrzepowych w brzuch. Bólu co nie miara. Chodzę o kulach. Przyszle ok.2 miesiecy pozbawione normalnego zycia.

Pomóżcie-da radę jakoś ubiegać się o odszkodowanie?

 

Od czego zaczac? Napiszcie PROSZĘ gdzie pisać , co , jak i na jakie art sie powolywac.

 

Pozdrawiam wszystkich czytajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego... Możesz zwrócić się do własciciela z zapytaniem czy posiada polisę OC (w renomowanych klubach są takowe) następnie złóż u niego pismo (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) o przygotowanie dokumentacji wypadkowej z krótkim opisem zdarzenia i jego skutków. Powinien Ci na to odpowiedzieć w jakiś sposób rowniez w formie pisemnej. Jeśli nawiąże korespondencję i wskarze Ci swojego ubezpieczyciela to wporządku powinno być ok. Powiem szczerze,że nie słyszałem jeszcze o podobnym przypadku. Sądze jednak ,że jeśli nie miałeś interwencji karetki na miejscu zdarzenia to będzie to mimo świadków cięzkie do udowodnienia jesli oczywiście będzie utrudniał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nawet jak Ci się uda dostać odszkodowanie to na wiele nie licz.

 

Ja skręciłem sobie kolano na nartach. (Ubezpieczenie Wojadżer z PZU) Cztery punkcje kolana , podobnie zastrzyki przeciwzakrzepowe. Ponad 2 miesiące na L4 i dostałem 478zł odszkodowania. (Przez to, że dostawałem 80% wypłaty straciłem przeszło 3x tyle) I nikogo to nie obchodzi:p Następnym razem wołam służby ratunkowe Zjeżdzam z górki na skuterze i każe się odwieźć z Włoch do domu karetką niech gnoje płacą. Tak to jest jak sie człowiek dobry robi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...