Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

InterRisk kiedyś Cigna, najgorsza ubezpieczalnia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje zdarzenie miało miejsce dnia 04.04.2013 na parkingu gdy auto stało na podnośniku. Sprawca zaparkował zaraz za mną, poszedł na stacje i kiedy wrócił zamiast wstecznego wrzucił 1 i gwałtownie ruszył. Po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Wezwałem policje, na szczęście zdążyłem zrobić zdjęcie odjeżdżającego auta. Policjant po spisaniu zeznań oświadczył mi że jeśli znajdą sprawcę to się o tym dowiem. No i po pewnym czasie dostałem telefon że sprawca został ujęty przyznał się do winy, został ukarany mandatem. Podał mi też nr polisy sprawcy. Wczoraj zgłosiłem szkodę, a dziś był już u mnie rzeczoznawca, to jest właściciel strony internetowej w w w rzeczoznawca-majatek. com . Powiedział że zderzak jest do całkowitego malowania i to nie podlega dyskusji. Odjechał zostawiając mi kartkę z danymi do osoby która się tym zajmuję. No i teraz zostało mi tylko czekanie. Będę dawał znać jak się sprawy mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jakotako

    53

  • Pinki

    11

  • bochenek

    5

  • pablotorun

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, Mój syn złamał sobie obojczyk w listopadzie 2012r. był ubezpieczony w firmie InterRisk całodobowo , firma odmówiła wypłaty należnego mu odszkodowania za złamany obojczyk twierdząc ,że jak by nie grał w piłke w Niedziele to by sobie nie złamał , Bardzo ciężko było mi się z nimi skontaktować , nie odbierali telefonów musiałem pójść do placówki w Radomiu i dopiero przez nich mogłem się skontaktować z Departamentem Likwidacji Szkód przestrzegam wszystkich przed zawieraniem ubezpieczenia z tą firma ponieważ do dzisiaj nie mogę odzyskać należnego mi odszkodowania ani składek . Obecnie wchodzę na drogę sądową . Z relacji znajomych dowiedziałem się też że niektórym osobą wypłacono składkę w śmiesznej kwocie od 100 do 200 zł za ZŁAMIANIE ręki gdzie jest ok.4% utraty zdrowia ..... Ludzie NIE zawierajcie z nimi żadnych polis .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...