Jump to content
Forum Odszkodowania

zaniżenie wartości pjazdu


Recommended Posts

Witam mam taki problem, miałem kolizję z nie mojej winy okazało się że szkoda jest całkowita i naprawa przekroczy wartość pojazdu ubezpieczyciel sprawcy wycenił mój samochód giełdowo na 29tys zł a poczym obniżył ją na 24tys zł twierdząc że wcześniej był malowany i ma duży przebieg czy mają do tego prawo? poprostu za 24tys nie kupie samochodu takiego modelu.
Link to comment
Share on other sites

to chyba naturalne, że jak samochód jest bardziej zniszczony, zużyty niż inne z tego samego rocznika to jest mniej wart. Podobnie jak jest po wcześniejszych naprawach blach-lak., oczywiście uwzględniając rocznik i zakres napraw. Jak jeden ma 50tys, a drugi 200 tys przebiegu to ich atrakcyjność a co za tym idzie cena będzie taka sama? Ruszcie trochę głową
Link to comment
Share on other sites

troszke dopisze moje auto to Passat TDI (sedan) z rocznika2000 model 2001 przebieg 165tys km moim zdaniem to nie jest duży przebieg do tego niejest zniszczony co prawda miał wczesniej kolizję. poprostu chciałbym odzyskać takie pieniądze żebym mógł sobie kupić taki samochód. a za 24tys to niejest możliwe.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...