Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

mój syn miał wypadek w szkole


robert06
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj syn miał w styczniu wypadek w szkole połamał lewą noge w trzech miejscach z małym przemieszczeniem.Leczenie trwało do lipca .Ubespieczyciel tylko z opisów przyznał uszczerbku 3% dla mnie to kpina gdy sąsiatka dostała tyle za pół centymetrową szramke.jak się od tej decyzji odwwołać. I jeszcze jak jest z zadośćuczynieniem za ból i cierpienie do kogo się z tym zwrócić szkoła czy ubespieczyciel.PROSZE O PORADE Z GÓRY DZIĘKUJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o ubezpieczenie NWW/NW to nie można zależy ono wyłącznie od uszczerbku przyznanego przez komisję nie obejmuje ono zadośćuczynienia za ból i cierpienie. Jeśli chcesz złożyć odwołanie powinieneś przede wszystkim postarać się o konkretne argumenty (stawianie z przykład sąsiadki nie jest dobrym pomysłem) raczej postaraj sie o jakąś dodatkową dokumentację medyczną np opinie lekarza leczącego Twojego syna. Wniosek o ponowne przeprowadzenie komisji musi być poparty argumentami dlatego też dobrze byłoby sporządzić opis, w którym umieścicie wszystkie negatywne konsekwencje urazu mające wpływ na zdrowie syna. Jeśli chodzi o zadośćuczynienie można je uzyskać z polisy OC sprawcy wypadku (osoby odpowiedzialnej za wypadek) Jeśli wypadek nastąpił z czyjejś winy to jak najbardziej można starać się o odszkodowanie z jego OC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Riaa za odpowiedz i porade.Przykładem sąsiatki niemiałem zamiaru się podpierać przy odwołaniu tylko podać przykład przyznawania procentów za uszczerbek na forum.Bo to co oni robią to żenuiące.Wychodzi nato ze może się uda i ubspieczony się nie odwoła od decyzji. I PYTANIE CZY WOGÓLE SĄ JAKEŚ KRYTERJA PRZYZNAWANIA TYCH PROCENTÓW CZY TEŻ WEDŁÓG UZNANIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...