Jump to content
Forum Odszkodowania

mój syn miał wypadek w szkole


robert06
 Share

Recommended Posts

Moj syn miał w styczniu wypadek w szkole połamał lewą noge w trzech miejscach z małym przemieszczeniem.Leczenie trwało do lipca .Ubespieczyciel tylko z opisów przyznał uszczerbku 3% dla mnie to kpina gdy sąsiatka dostała tyle za pół centymetrową szramke.jak się od tej decyzji odwwołać. I jeszcze jak jest z zadośćuczynieniem za ból i cierpienie do kogo się z tym zwrócić szkoła czy ubespieczyciel.PROSZE O PORADE Z GÓRY DZIĘKUJE.
Link to comment
Share on other sites

Witam, jeśli chodzi o ubezpieczenie NWW/NW to nie można zależy ono wyłącznie od uszczerbku przyznanego przez komisję nie obejmuje ono zadośćuczynienia za ból i cierpienie. Jeśli chcesz złożyć odwołanie powinieneś przede wszystkim postarać się o konkretne argumenty (stawianie z przykład sąsiadki nie jest dobrym pomysłem) raczej postaraj sie o jakąś dodatkową dokumentację medyczną np opinie lekarza leczącego Twojego syna. Wniosek o ponowne przeprowadzenie komisji musi być poparty argumentami dlatego też dobrze byłoby sporządzić opis, w którym umieścicie wszystkie negatywne konsekwencje urazu mające wpływ na zdrowie syna. Jeśli chodzi o zadośćuczynienie można je uzyskać z polisy OC sprawcy wypadku (osoby odpowiedzialnej za wypadek) Jeśli wypadek nastąpił z czyjejś winy to jak najbardziej można starać się o odszkodowanie z jego OC.
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Riaa za odpowiedz i porade.Przykładem sąsiatki niemiałem zamiaru się podpierać przy odwołaniu tylko podać przykład przyznawania procentów za uszczerbek na forum.Bo to co oni robią to żenuiące.Wychodzi nato ze może się uda i ubspieczony się nie odwoła od decyzji. I PYTANIE CZY WOGÓLE SĄ JAKEŚ KRYTERJA PRZYZNAWANIA TYCH PROCENTÓW CZY TEŻ WEDŁÓG UZNANIA.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...