Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek, juz po wszystkich badaniach, a teraz odszkodowanie, kr szyjne


wojtas-sec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W lutym br. roku mialem wypadek samochodowy w pracy (bylem poszkodowanym) leczylem sie u lekarza rehabiitacji okolo 6 miesiecy, uszkodzenie kregoslupa w odcinnku ledzwiowym szyjnym oraz obojczyka lewego. Niestety po serii kodladnie 40 zabiegow (jedna seria okolo 3 roznych zabiegow) nie stwierdzalem zadnej poprawy a wrecz pogorszenia ale "lekarz" stwierdzil ze to by bylo na tyle - wystawil zaswiadczenie o zakonczeniu leczenia :-). Poszedlem wiec do znajomego prawnika co dalej? i co okazuje sie ze "lekarz" opisal mi moje obrazenia w sposob nastepujacy: uszkodzenie kregoslupa w odcinku ledzwiowym i szyjnym oraz obojczyka. I teraz na zdrowy rozsadek jak moge dostac odszkodowanie jak w zasadzie nic u mnie nie stwierdzono - uszkodzenie.... Poszedlem wiec do neurochirurga a pozniej na rezonans poniewaz dretwieja mi rece i odczuwam czasami mocny bol w szyi. I teraz diagnoza w skrocie: Obnizona wysokosc i cechy dehydratacji krazkow miedzykregowych C3-C4 i C4-C5 oraz na poziomie C3-C4 posrodkowo-lewoboczna wypuklina krazka modelujaca przednia sciane worka oponowego.

I teraz pytanie do Was czy ktos wie moze ile moge dostac % uszczerbku na zdrowi z takimi obrazeniami i ewentualnie ile z OC sprawcy wyplaca PZU za 1%. Dzieki z gory pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przed tobą długa droga do otrzymania odszkodowania ja miałam bardzo podobny uraz w kwietniu i jak narazie jeszcze sie komisji lekarskiej nie doczekałam z tego co wiem przy takich urazach to pzu przyznaje około 2% uszczerbku gdzie może do 15% więc trzeba się odwoływac i do sądu jak masz zacięcie do tego, ja wziełam kancelarie ktora sie wszystkim zajmuje polecam bo samemu to ciezko z nimi walczyc. Miałam jeszcze dwa swoje ubezpieczenia i z jednogo w interrisk przyznali 3% pomimo odwołania i do tego stwierdzili że 1 % to juz miałam przed wypadkiem, dodam że komisja odbyła sie zaocznie bez mojego udziału . Tak że życze powodzenia w długiej i niełatwej walce. Acha wiadomo im wiecej bedziesz miał dokumentacjo medycznej tzn kart pacjenta od lekarzy wyników badań faktór za to wszystko tym łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...