Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ac W hesti auto zrobione a ubezpieczalnia niepokryła kosztów wszystkic


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ubezpieczony samochód w Hesti, w czasi wichuty drzewo otarło mi samochód zawiozłem go do serwisu audi Noma 2 i popisałem bezgotówkowe załatwienie szkody . noma zrobiła samochód i wystawiła na rachunek na 12 tys. a ubezpieczalnia pokryła tylko połowe jak to jest mozliwe że warszat zaczoł naprawe i nipoinformował mnie że może byc taka róznica teraz warsztat zasądził mnie do sądu i naliczył odsetki mam teraz do zapłacania 10 tys Czy wie ktos gdzie sie mam udac z tym problemem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Trochę nieczytelny dla mnie ten Pana opis:/ to jak to jest? bezgotówkowo Pan się umówił z ubezpieczycielem i ten odmówił wypłaty za remont? ciekawa sprawa, proszę przedstawić dokładne kwoty kosztorysu naprawy ze strony ubezpieczyciela i warsztatu- może warsztat "przeholował" z cenami i ubezpieczyciel umył rączki...

proszę o szerszy opis

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy serwis Audi został wskazany przez Hestię? Jeśli nie to postepowanie Hestii wydaje się zasadne. Twoim rozwiązaniem jest jedynie zawiadomienie o sprawie Hestii, która w razie niegatywnego rozstrzygnięcia sądu powinna pokryć koszty - zastrzegam jednak, że dużo zalezy od warunków ogólnych AC, bo rozumiem, że rzecz dotyczy tego ubezpieczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma ubezpieczeniowa pokryła koszty naprawy zgodnie z opisem technicznym wykonanym przez swojego rzeczoznawce i wypłaciła odszkodowanie zgodnie z wariantem polisy jaki zawarłes z ta firmą. Jezeli twoje Audi nie jest juz objete gwarancja producenta i nie serwisowałes pojzdu w ASO, ubezpieczyciel może zastosować potrącenie amortyzacyjne. (nie słyszałem zeby hestia stosowala). Poczytaj warunki ogólne i przestudiuj polisę możesz mieć zapisany w polisie wariant wycena. Moze byc wile przyczyn ze hestia tak postapila.

Jesli chodzi o serwis Audi zarzadaj wydania opisów technicznych hesti oraz kalkulacji naprawy, istnieje prawdopodobieństwo (niewielkie) ze firma naprawcza cos przecholowala z naprawą i tu mozesz postrzegac swoje szanse zeby sie z teo wywinąc. Sprawdz na jaka usługe złożyłeś zamówienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...