Jump to content
Forum Odszkodowania

Skręcenie i zerwanie więzadła krzyżowego w kolanie


marta003
 Share

Recommended Posts

Witam.

W lutym tego roku na treningu sreciłam kolano i zerwałam więzadło krzyżowe. Przez 2 tygodnie miałam gips a po zdjęciu przez 1,5 miesiąca nosiłam stabilizator. Lekarz odradził mi robienie artroskopi ponieważa mam 15 lat i jeszce rosnę. A wykonanie rekonstrukcji może się wiązac z tym że ta noga nie bedzie mi rosła. Czy moge sie ubiegać o odszkodowanie już teraz ? Jezeli rekonstrukcje moge zrobić dopiero za 4 lata ?

Jak myślicie ? a może ktoś też mmiał taki przypadek ? Ile powinnam dostać odszkodowania ? Czekam na odpowiedź z góry dziękuje i pozdrawiam ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Jesteś ubezpieczony więc powinieneś się starać o wypłatę odszkodowania z ubezpieczenia NW już teraz, nawet jeśli nie zakończyłeś leczenia a spodziewana rehabilitacja potrwa jeszcze długo. Co do wielkości odszkodowania to zależy na ile % zostanie oceniony Twój uszczerbek zdrowia.
Link to comment
Share on other sites

W zakresie szkód na osobie nie istnieją sztywne szablony, na podstawie których przyznawane jest odszkodowanie. Stosowane są różne tabele procentowe, ale nie ulega wątpliwości, że kompleksowa dokumentacja medyczna wsparta argumentacją prawną mogą wpłynąc na wyższą wypłatę.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...