Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamana kość w stopie podczas pracy w anglii


watcher1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Może znajdzie się osoba, która doradzi mi, co mam robić?. Jestem zatrudniony przez Agencję, pracuję fizycznie i podczas pchania wielkiego "bina" podkręciłem stopę i doznałem złamania kości. Od dnia 16 października przebywam na zwolnieniu lekarskim, został zdjęty gips i czekam na rehabilitację. Zwolnienie mam do 27 grudnia. W okresie zwolnienia otrzymywałem 75.40 funta /tygodniowo. Pytanie mam następującej treści: Czy powinienem skorzystać z usług firmy ubezpieczeniowej czy też liczyć na rzetelność firmy, w której jestem zatrudniony?.

Serdecznie pozdrawiam i proszę o sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam !

Jak wcześniej napisałem doznałem złamania kości w stopie podczas wykonywania pracy. Wychodzi na to ,że nastąpiło to wskutek mojej nieuwagi i pani z biura prawniczego stwierdziła ,że odszkodowanie mi się nie należy. Przyjmując się do pracy wyraziłem zgodę w deklaracji na potrącanie mi 1.25 funta/tydzień (obecnie 1.50)na dodatkowe ubezpieczenie. Okazało się ,że w biurze przez jakiegoś niefrasobliwego pracownika nie potrącano mi na to ubezpieczenie(chciaż deklaracja moja nadal jeszcze tam jest).I w ten oto sposób nie mam żadnego odszkodowania (będąc na zwolnieniu bez mała 3 miesiące).Czy jest tu jakaś osoba ,która mogła by mi cokolwiek doradzić w tej sprawie?. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...