Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kolizja sprawca uciekł z miejsca kolizji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie. 14 grudnia miałem kolizję, auto jadące z przeciwka wjechało na mój pas i doszło do bocznego zderzenia. Sprawca uciekł z miejsca kolizji nie udało mi się go dogonić.

Policka przyjechała po 20 minutach zaznaczam że droga lokalna i policja też. Spisali protokół i po sprawie. Sam dokonałem gruntownego przeszukania rowów i szosy, wcześniej pobieżnie zrobiła to policja i znalazłem kawałem lusterka, po niom ustaliłem jaki to pojazd i kolor. Rano po 15 minutowym wywiadzie ustaliłem kto jeździł autem, ustaliłem że był pijany itd. Po interwencji auto odnaleziono z uszkodzeniami. Niestety sprawcy upiekło się winę przyjęła matka która rzekomo prowadziła pojazd. Od zdrzenia minął tydzień, dopiero wtedy dostałem notatkę od policji z danymi ubezpieczyciela i wałściciela. Czy ten czas nie jest zbyt długi tzn czy ubezpieczyciel może coś zakwestionować że np. zbyt późno zgłoszona szkoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez notatkę poznałeś nazwę ubezpieczyciela sprawcy więc dopiero teraz możesz wystąpić o odszkodowanie z OC. ubezpieczyciel nie może niczego zakwestionować ponieważ przysługuje Ci okres 3 lat żeby ubiegać się o to odszkodowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję już zgłosiłem ale ubezpieczyciel w tym przypdaku TUW mało przyjazny i trudno się rozmawia, szczerze to chyba wszyscy są tacy sami jak kasa to mile widzimy jak odszkodowanie to już intruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...