Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

CZY ZNACIE TE FIRMY????


MAJKA77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie polecam Król & Partnerzy czy tam Król & Wspólnicy czy tam Interlex - o ile ten grajdół jeszcze istnieje !

 

nie polecam obsługi przez "normalnego adwokata" - oni wszyscy mówią że znają odszkodowania, służebności przesyłu a tak naprawdę marnują mój czas bo efektywność i szybkośc pracy oraz uzyskiwane kwoty są SŁABE - ci ludzie nie mają czesto doświadczenia - niech se trzaskają rozwody i podziały majątku. Może i są adwokaci z własnymi kancelariami którzy robią dobrze odszkodowania bo się w tym specjalizują ale ja ani moja rodzina czy znajomi na takich nie trafiliśmy NIGDY (a trochę tych spraw w rodzinie niestety było w życiu...)

 

Polecam małe firmy z branży odszkodowań które istnieja na rynku od dłuższego czasu, nie rok dwa. Teraz jedna taka firma robi mi służebność, druga OC z wypadku i jestem traktowany jak człowiek a nie "urządzenie do podpisania umowy". A ich agent jeszcze mi doradził w sprawach których nie mogli mi wziąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Michal_Pietrykowski wrote:

A to jest akurat pytanie do osoby, która jest prawnikiem, agentem, bądź "siedzi" w temacie w jakikolwiek sposób. Ja mogę odpowiadać na pytania jedynie z perspektywy osoby poszkodowanej; o przebiegu procesu przedsądowego i sądowego itp. bo na takich rzeczach jak w powyższym linku się nie znam, nice try - czekam dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Katarzyna Wojdyło wrote:

Michal_Pietrykowski wrote:

A to jest akurat pytanie do osoby, która jest prawnikiem, agentem, bądź "siedzi" w temacie w jakikolwiek sposób. Ja mogę odpowiadać na pytania jedynie z perspektywy osoby poszkodowanej; o przebiegu procesu przedsądowego i sądowego itp. bo na takich rzeczach jak w powyższym linku się nie znam, nice try - czekam dalej ;)

Skoro nie ma Pani wiedzy, to jak może Pani ocenić działanie pełnomocnika pod kątem jego merytoryczności i jakości? To jest Pani subiektywna opinia, która nie jest poparta żadnym dowodem, to że Pani jest zadowolona to tak może być, ale czy to dowód na jakość działania firmy którą Pani poleca - NIE. Nie doczekałem się odpowiedzi na pytanie czy za ambasadorowanie otrzymuje Pani gratyfikację? Bo tutaj może być klucz pogrzebany :) I nie jest tak, że się czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie wiem dlaczego się Pan tak uczepił, prawdopodobnie sam Pan pracuje dla konkurencji i tu jest właśnie pies pogrzebany. Taka jest między nami różnica, że ja mogę polecić, ktoś inny może z tego polecenia skorzystać, albo i nie, ale nie popłaczę się jeśli nie. Każdy ma prawo szukać, wybierać i czytać opinie, to wszystko. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie uczepiłem tylko pytam, ale biorąc pod uwagę że Pani od dłuższego czasu nie chce odpowiedzieć na zadane pytanie, które jest 0-1, domyślam się że za ambasadorowanie - naganianie Klientów dostaje Pani pieniądze i Pani opinie nie wiem czy są do końca obiektywne.

 

Ja nie pracuję dla konkurencji, pracuję dla siebie samego, tak jak Pan Michał i Pani wpisu nas śmieszą, ot i tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A to wiele wyjaśnia, bo jeszcze być może odbiorę potencjalnych klientów, więc trzeba mnie oczernić lub uciszyć, ewentualnie Panowie pracują jako agenci ubezpieczeniowi, więc wypowiedzi takich ludzi jak ja są ewidentnie Panom nie na rękę :) Nie - nie biorę pieniędzy za naganianie klientów, czy teraz jest Pan zadowolony z odpowiedzi na którą Pan tak czekał?Przecież pisałam już wcześniej, że jest to dla mnie funkcja honorowa - oni pomogli mi - a ja chętnie o tym opowiadam i tyle. Nikogo nie nagabuję, ale jak ktoś sobie życzy to mogę powiedzieć co i jak to wszystko. Mnie również śmieszą Panów insynuacje i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Skończmy ten Off Topic, odtąd będę czasem tu zaglądać tylko po to by odpisać komuś, kto szuka konkretnych informacji i tyle, z Panami tym razem skończyłam na dobre, nawet nie będę już czytać Waszych postów. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Michal_Pietrykowski wrote:
Polecać może ktoś z rodziny lub znajomych. Nie ma co ufać poleceniom rzekomych klientów, którzy niby bezinteresownie polecają usługi firmy odszkodowawczej :) :) :)

W erze internetu nie trudno jest znaleźć informację o danej osobie i sprawdzić czym się zajmuje :) Taka mała uwaga do Pani Katarzyny Wojdyło.
Okej, ale skąd ma wziąć informacje osoba, której znajomi lub rodzina nie mieli żadnego wypadku ani nie mieli żadnych problemów z ubezpieczycielem? Przecież nie będziemy nikomu życzyć, by jego rodzina i znajomi byli poszkodowani przez los, żeby miał lepsze rozeznanie w tej branży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna_K wrote:
Michal_Pietrykowski wrote:
Polecać może ktoś z rodziny lub znajomych. Nie ma co ufać poleceniom rzekomych klientów, którzy niby bezinteresownie polecają usługi firmy odszkodowawczej :) :) :)

W erze internetu nie trudno jest znaleźć informację o danej osobie i sprawdzić czym się zajmuje :) Taka mała uwaga do Pani Katarzyny Wojdyło.
Okej, ale skąd ma wziąć informacje osoba, której znajomi lub rodzina nie mieli żadnego wypadku ani nie mieli żadnych problemów z ubezpieczycielem? Przecież nie będziemy nikomu życzyć, by jego rodzina i znajomi byli poszkodowani przez los, żeby miał lepsze rozeznanie w tej branży...
Może przed podpisaniem umowy z pierwszym domokrążcą, sprawdzić co oferują inni, jak wyglądają umowy, jaką wiedzę ma osoba rozmawiająca, łatwo przy kilku rozmowach wychwycić nawet laikowi, kto mówi z sensem, a kto od razu wyjmuje umowę i długopis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Ksawery78 wrote:

Dokładnie - tu naprawdę nie ma się zwykle z czym spieszyć, pozbierać umowy, kontakty, warunki.

oczywiście, że trzeba czytać umowy i być racjonalnym, ale po wypadku nie każdy ma do tego głowę albo warunki (np. przez pobyt w szpitalu), a dotyczy to też osób bliskich poszkodowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Auxilia nie znam, ale z włąsnych doświadczeń na pewno mogę polecić DRB. Dostałem wyższe odszkodowanie niż początkowo oferował mi ubezpieczyciel. Polecam zadzwonić, można się najpierw dowiedzieć szczegółów. A czy mogę zapytać, jak doszło do wypadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z Łodzi wyróżnia się kancelaria Meritum. Tamtejsi prawnicy są bardzo profesjonalni i uczciwi. Kontaktować się można na maila na biuro, telefonicznie czy osobiście na spotkaniu można uzyskać poradę bezpłatną w sprawie odszkodowania, jak dla mnie było to bardzo wygodnie dlatego serdecznie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jeśli chcesz poznać zasady, jakimi musisz się kierować przy wyborze odpowiedniej firmy, zajrzyj na Sztuka Brania Odszkodowania na Facebooku. Tam codziennie są dodawane porady, jak nie dać się oszukać itp. Polecam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
Chyba temat "umarł, bo wcześniej była bardzo interesująca dyskusja pomiędzy 3 użytkownikami o tym kto jest agentem dane firmy a kto nie jest. Myślę, że p. Katarzyna Wojdyło miała w tej całej dyskusji swoje racje. Zostało zadane pytanie czy ktoś zna konkretną firmę X to p. Katarzyna odpisała merytorycznie na pytanie, że zna bo korzystała z ich usług. Za co została "zakrzyczana" przez jakiś panów, że jest opłacana przez firmę X :) Czyli jaki z tego wniosek - nigdy nie odpowiadać na zadane pytanie, bo zawsze znajdą się hejterzy, którzy znajdą w odpowiedzi podejrzaną próbę reklamowania jakiejś firmy. Niestety cały urok internetu gdzie nie ma weryfikacji osoby siedzącej po drugiej stronie monitora. W takim razie wszystkie posty można podejrzewać, że są spamem. Jakich my się czasów doczekaliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...