Jump to content
Forum Odszkodowania

Uniqa, czy macie jakieś doświadczenia?


roxxy
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

jestem dosyć świeżym kierowcą, jak i też posiadaczem auta. W związku z tym czeka konieczność wykupienia polisy OC. Teść, który sam ma ubezpieczenie samochodu (i chyba nie tylko) w Uniqa, namawia mnie abym ubezpieczył sobie samochód właśnie tam. Liczyłem składkę i jej wysokość, jest w zasięgu mojej kieszeni. Pobieżnie przejrzałem też opinie w necie (niestety nie ma ich zbyt dużo). Czy macie jakieś doświadczenia? Był podobny wątek, jakiś czas temu, ale wolałbym świeższe komentarze.

Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

jeżeli finansowo się opłaca, to bierz, oczywiście:) generalnie rzecz biorąc czy Uniqa TU, czy inne TU, OC pojazdu nie jest dla Ciebie (w pewnym sensie). Więce braki w likwidacji szkód, wszelkie użeranie się z pracownikami Uniqa to przyjemność twojego poszkodowanego. TO dla nich jest ubezpieczenie OC, no i dla Ciebie, żebyś z własnej kieszeni nie musiał płacić olbrzymich odszkodowań:)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...