sobikjr Posted January 5, 2009 Share Posted January 5, 2009 Witam. Podczas zabawy sylwestrowej zostałem uderzony butelką od szampana w głowe(czoło), nie zgłosiłem się do lekarza odrazu tylko dopiero na drugi dzień. Lekarz uznał, że rana nadawała się do szycia jednak że zgłosiłem się dzień później nie mógł tego już zrobić. Miałem zrobione rtg czaszki, nic nie wykazało.Mam opatrunki na czole i dość widoczną rane, za kilka dni pewnie blizne. Mam pytanie, czy w takim przapadku mogę ubiegać się o odszkodowanie, jakie są kryteria przyznawania? Jeżeli tak, to na ile mogę liczyć?Proszę o pomoc. Link to comment Share on other sites More sharing options...
odszkodowanie Posted January 9, 2009 Share Posted January 9, 2009 odpowiem Ci w Twoim drugim wątku:) Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now