Jump to content
Forum Odszkodowania

Rozcięte czoło, uderzenie buetlką.


sobikjr
 Share

Recommended Posts

Witam. Podczas zabawy sylwestrowej zostałem uderzony butelką od szampana w głowe(czoło), nie zgłosiłem się do lekarza odrazu tylko dopiero na drugi dzień. Lekarz uznał, że rana nadawała się do szycia jednak że zgłosiłem się dzień później nie mógł tego już zrobić. Miałem zrobione rtg czaszki, nic nie wykazało.

Mam opatrunki na czole i dość widoczną rane, za kilka dni pewnie blizne. Mam pytanie, czy w takim przapadku mogę ubiegać się o odszkodowanie, jakie są kryteria przyznawania? Jeżeli tak, to na ile mogę liczyć?

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...