Jump to content
Forum Odszkodowania

Dziura w czole po uderzeniu butelką.


sobikjr
 Share

Recommended Posts

Zostałem uderzony butelką w głowe, następstwem tego jest dziura w moim czole ponieważ rana nie została zszyta. Czy takie zdarzenie uprawnia mnie do złożenia wniosku o odszkodowanie? Proszę o pomoc, to naprawde pilne.
Link to comment
Share on other sites

Witaj, cytując Twojego posta w innym wątku:

 

Witam. Podczas zabawy sylwestrowej zostałem uderzony butelką od szampana w głowe(czoło), nie zgłosiłem się do lekarza odrazu tylko dopiero na drugi dzień. Lekarz uznał, że rana nadawała się do szycia jednak że zgłosiłem się dzień później nie mógł tego już zrobić. Miałem zrobione rtg czaszki, nic nie wykazało.

Mam opatrunki na czole i dość widoczną rane, za kilka dni pewnie blizne. Mam pytanie, czy w takim przapadku mogę ubiegać się o odszkodowanie, jakie są kryteria przyznawania? Jeżeli tak, to na ile mogę liczyć?

Proszę o pomoc.

 

 

Otóż możesz starać się o odszkodowanie od sprawcy szkody, przede wszystkim. Czy udało się go zlokalizować? Policja odnalazła go? Jeżeli tak to staraj się.

Drugą możliwością jest odszkodowanie od Skarbu Państwa dla ofiar przestępstw kryminalnych, jednak muszą zachodzić odpowiednie okoliczności.

NW o którym pisze Pro Bombel to ostatni wariant, najmniej opłacalny - odszkodowanie z NW jest wręcz śmiesznie niskie.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest tegotypu, że sprawca nie został zlokalizowany. Było to w tłumie. Nie mam pojęcia kto to zrobił. Ja jestem uczniem LO i posiadam ubezpieczenie szkolne, poza tym raczej nic, tak mi się wydaje. A czy mogę dostać odszkodowanie na podstawie tego, że moja twarz została oszpecona? Blizne zauważy każdy. Raczej te możliwości, które proponowałeś nie wchodzą w gre. Czy jest inna możliwość, wkońcu leczeni było prowadzone około 2,3 tygodni.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...