Jump to content
Forum Odszkodowania

PZU likwidacja szkód za obrażenia fizyczne


feeme
 Share

Recommended Posts

w czerwcu 2 lata temu mialam wypadek drogowy .w tyl mojego samochodu w środku miasta uderzył nie hamując inny samochod,sprawca-młody chłopak podpisał wszystkie stosowne oświadczenia. w wyniku tego wypadku doznałam skręcenia kręgosłupa szyjnego ,tydzien przebywałam w szpitalu. po leczeniu moj prywatny ubezpieczyciel comercion union przyznał mi 10 procent uszczerbku na zdrowiu a pzu w którym ubezpieczony był mó samochóa (ac i oc ) oraz samochód sprawcy tylko 1 procent.stawałam na trzech komisjach z pzu i wykorzystałam wszystkie formy odwoławcze.pzu twierdzi ze nie interesuje ich opinia innego towarzystwa .czy jest możliwa tak duża rozbierzność pomiedzy ustaleniem uszczerbku na zdrowiu 10% i 1 % ? czy powinnam iść do sądu? ach i jeszcze jeden mój błąd -nie byłam na zwolnieniu lekarskim-jestem nauczycielem i w tym czasie miałam wakacje. pozdrawiam .i proszę o odpowiedz.
Link to comment
Share on other sites

Proszę spróbować się ugodzić z PZU na jakąś kwotę wypośrodkowaną wynikającą z różnicy pomiędzy tymi orzeczonymi 1 i 10 %.

A jeśli ubezpieczyciel nie będzie przejawiał dobrej woli radze iść do Sądu, biegły sądowy na 100% zasądzi wyższy uszczerbek niż to 1 %.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...