Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

poślizgnięcie pod klatką


gosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie wiem co mam zrobić poślizgnełam się pod klatką mam pęknietą kość i uszkodzenie torebki w rezultacie mam gips narazie na 4 tygodnie.

czy nalezy mi się odszkodowanie od administracji budynku jak to załatwić

dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnalizuję problemy, które mogą wystąpic z dochodzeniem tego rodzaju roszczenia. Samo zdarzenie nie budzi wątpliwości, ale sposób traktowania poszkodowanego w związku ze śliską, czy zaśnieżoną powierzchnią, swoisty opór podmiotów odpowiedzialnych, przekonują do wyrażenia sceptycyzmu. Mając jednak jakichś świadków (np. innych mieszkańców, przechodniów, sanitariuszy, czy strażników miejskich), zebraną dokumentację medyczna plus uszkodzoną torebkę, można spróbowac walki o odszkodowanie. Gdyby spotkały mnie podobne obrażenia, podjąłbym taką próbę, przynajmniej dla zasady. Szanse zawsze są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

mam jeszcze jedno pytanie złożyłam w administracji wniosek o odszkodowanie , ale oni są ubezpieczeni w PZU a ja także jestem ubezpieczona w PZU w związku z tym cz dostanę odszkodowanie dwa razy od jednego ubezpieczyciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
cała dokumentację jaką posiadasz możesz złożyć, a jeśli będziesz kontynuowała leczenie czy rehabilitacje jeszcze póżniej i uda Ci sie cos nowego uzyskać to złóż to z wnioskiem odwoławczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie

Spółdzielnia wysłała wniosek do PZU bo jest tam ubezpieczona przyszedl jakiś przedstawiciel spisał calą dokumentacje ja oczywiście dałam mu odpis ze szpitala .

po miesiącu przyszła odmowa wypłacenia odszkodowania ponieważ ja powiedziałam że stało to sie pod klatą schodową a lekarz napisał że na schodach .Co ja mam teraz zrobić prosze pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!

Pisałam do PZU odwołanie związaną z moją szkodą opisanął powyżej 1 czerwca teraz przyszło pismo od nich niestety odmowne czy mam jakąś szanse na odszkodowanie proszę o jakąś odpowiedz.Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...