Jump to content
Forum Odszkodowania

poślizgnięcie pod klatką


gosia
 Share

Recommended Posts

Witam

nie wiem co mam zrobić poślizgnełam się pod klatką mam pęknietą kość i uszkodzenie torebki w rezultacie mam gips narazie na 4 tygodnie.

czy nalezy mi się odszkodowanie od administracji budynku jak to załatwić

dziekuje za odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

W praktyce dochodzenie odszkodowania w związku z tego rodzaju szkodami jest nie tylko czasochłonne, ale utrudnione z uwagi na podejście prezentowane przez podmioty odpowiedzialne.
Link to comment
Share on other sites

Sygnalizuję problemy, które mogą wystąpic z dochodzeniem tego rodzaju roszczenia. Samo zdarzenie nie budzi wątpliwości, ale sposób traktowania poszkodowanego w związku ze śliską, czy zaśnieżoną powierzchnią, swoisty opór podmiotów odpowiedzialnych, przekonują do wyrażenia sceptycyzmu. Mając jednak jakichś świadków (np. innych mieszkańców, przechodniów, sanitariuszy, czy strażników miejskich), zebraną dokumentację medyczna plus uszkodzoną torebkę, można spróbowac walki o odszkodowanie. Gdyby spotkały mnie podobne obrażenia, podjąłbym taką próbę, przynajmniej dla zasady. Szanse zawsze są.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam

mam jeszcze jedno pytanie złożyłam w administracji wniosek o odszkodowanie , ale oni są ubezpieczeni w PZU a ja także jestem ubezpieczona w PZU w związku z tym cz dostanę odszkodowanie dwa razy od jednego ubezpieczyciela?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
cała dokumentację jaką posiadasz możesz złożyć, a jeśli będziesz kontynuowała leczenie czy rehabilitacje jeszcze póżniej i uda Ci sie cos nowego uzyskać to złóż to z wnioskiem odwoławczym.
Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze takie pytanie

Spółdzielnia wysłała wniosek do PZU bo jest tam ubezpieczona przyszedl jakiś przedstawiciel spisał calą dokumentacje ja oczywiście dałam mu odpis ze szpitala .

po miesiącu przyszła odmowa wypłacenia odszkodowania ponieważ ja powiedziałam że stało to sie pod klatą schodową a lekarz napisał że na schodach .Co ja mam teraz zrobić prosze pomóżcie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam!

Pisałam do PZU odwołanie związaną z moją szkodą opisanął powyżej 1 czerwca teraz przyszło pismo od nich niestety odmowne czy mam jakąś szanse na odszkodowanie proszę o jakąś odpowiedz.Dzieki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No wlaśnie wczesniej pisalam odwołanie i przyszla mi odmowa ,napisali tylko że mogę wystąapić na drogę sądową ale nie wiem czy mi się to opłaca wiadomo koszty.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...