Jump to content
Forum Odszkodowania

GENERALI kradzież pojazdu -odmowa wypłaty odszkodowania


Recommended Posts

Witam.

W ubiegłym roku skradziono mi samochód, był to koniec maja.Pojazd ten był sprowadzony z jednym kompletem kluczyków autko dziewięcioletnie.Przed ubezpieczeniem

pytałem pośrednika ubezpieczeniowego czy są jakieś przeciw wskazania co do kluczyków ,stwierdził , że nie ma więc podpisałem umowę.Po trzech miesiącach od kradzieży otrzymałem odpowiedź o odmowie wypłaty odszkodowania. W uzasadnieniu napisali ,że kluczyk który zdałem nie jest tym którego używałem w czasie eksploatacji.Z opinii mechanoskopii wykonanej przez TU wynika że kluczyk nie jest orginalny .W takim razie skąd ja miałem o tym wiedzieć ,jeżeli pośrednik od ubezpieczeń stwierdził że wszystko jest OK.

Proszę o radę w tej sprawie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zgłoś się do firm, które pomagają w rozwiązywaniu takich sytuacji.Kosztuje to w zależności (10-20% wartości ubezpieczonego samochodu).

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...