Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

tragiczny wypadek samochodowy-wjechał w nas Tir


Agnieszka22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie pare miesiecy temu bralam udzial w wypadku samochodowym.... wjechal w nas tir.Wypadek byl niestety ze skutkiem smiertelnym. Tirowiec stanie przed sadem. Ja mialam polamana miednice w 7 miejscach,prawa reke w dwoch miejscach- jeszcze czeka mnie operacja bo kosc sie zle zrosla, wstrzas mozgu wynikiem,ktorego mialam problemy z zapamietywaniem. Cale leczenie kosztowalo mnie majatek.... i moje pytanie dotyczy odszkodowania...a mianowicie ile kasy moge dostac???Czy warto zatrudnic prawnika?Czy wystarczy goscia zajmujacego sie odszkodowaniami?? Z gory bardzo dziekuje za odp. pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz starać się o odszkodowanie rekompensujące zwrot kosztów leczenia, jeśli pracowałaś i utraciłaś z tego względu część wynagrodzenia oraz premie również możesz strać się o ich zwrot oraz zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie. Jeśli uważasz, że nie chcesz lub nie posiadasz wiedzy w jaki sposób wystąpić o odszkodowanie z OC ubezpieczyciela sprawcy możesz skorzystać z pomocy prawnika. Jeśli zdecydujesz się sama dochodzić odszkodowania- musisz złożyć do ubezpieczyciela sprawcy dokumentację odnośnie leczenia, notatkę policyjną. Jeśli zostaniesz powołana na komisję lekarską, zostanie oceniony procentowo Twój uszczerbek na zdrowiu i określona suma odszkodowania.

 

W przypadku osoby,która zginęła, jej bliscy mogą się starać o zwrot kosztów pochówku i stosowną rente, jeśli jej śmierć spowodowała pogorszenie sytuacji finansowej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odszkodowanie jak najbardziej, przy wyborze prawnik czy firma, czy znajomy, warto się dokładnie przyjrzeć zakresowi obsługi i bardzo dokładnie zapoznać się z umową za ile i za co odpowiadam w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Przy dużych obrażeniach i kryzysie, towarzystwa ubezpieczeniowe obcinają ile się da należne odszkodowania.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...