Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wysokość odszkodowania za potrącenie 4 osob na pasach...


Lotta86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym sie dowiedzieć jakie odszkodowanie mogę dostać z powodu wypadku jaki miałam. 13go marca br. na pasach (przejście bez świateł) kierowca potracił 4osoby, ja ucierpiałam najbardziej. Miałam obrażenia głowy bez utraty przytomnosci czy wstrzasu mózgu, złamane ramie i zwichniety bark, spędziłam 4tygodnie w gipsie od żeber po obojczyk, leżałam około 8dni w szpitalu, 2x tam wracałam ponieważ miałam komplikacje (zapalenie naczyń krwionośnych). Przez ponad miesiąc byłam na zwolnieniu lekarskim. Moje leczenie nie zostało jeszcze zakonczone, z powodu dalszej mojej rehabilitacji, tak wiec koncowej komisji lekarskiej jeszcze nie miałam. Sprawca miał ubezpieczenie OC w Link4, był trzeźwy nigdy niekarany, wyrok w jego sprawie to 4lata w zawiasach. Od razu przyznał sie do winy (jechał z predkoscia ok 75-80km/h po mieście) Jest już pewna osoba która zajmuje sie wywalczeniem mojego odszkodowania, przewidywa przez niego kwota to 10-13tys (w tej kwocie ma sie mieścić też zwrot pieniedzy za dalsze leczenie i za zniszczone rzeczy jakie miałam na sobie w dniu wypadku, razem ok 2tys zł) ... ale nie mam pojecia osoba ta dobrze zajmuje sie tą sprawą, ponieważ sie na tym po prostu nie znam.... a znajomi mowia ze przysługuje mi wieksze odszkodowanie z tytulu obrażen jakich doznałam czy tego ze omal nie wyrzucono mnie ze studiow, za tak długie nieobecności... Proszę o ewentualna radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie dostaniesz takiej kwoty, moim zdaniem góra 8tys. daj znać co na komisji!

kto zajął się Twoją sprawą? napisz jak przebiega współpraca z tym "szpecjalistą" co Ci wywróżył kwotę z fusów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...