Jump to content
Forum Odszkodowania

Złamanie kostki z przemieszczeniem.

patkaaa
 Share

Recommended Posts

Witam!

A wiec moze zaczne od tego ze w drugi dzien swiat złamałam kostke z przemieszczeniem.. Na ostrym dyzurze wsadzili mnie w gips na 6 tyg. po 6 tygodniach poszlam na wizyte do ortopedy.. odciał swoja pilka przod gipsu i zostawił mi tzw. but.. ktore jest juz w opłakanym stanie swoja droga... Dał skierowanie na RTG i kazał chodzic w tym buzice gipsowym do wizyty ze zdjeciem rtg. Co sie okazało po 6 tygodnia moja noga zaczeła sie dopiero zrastac.. :( Ortopeda powiedzial ze przez miesiac nie moge stawac na nodze i jej przemeczac... wychodzac gdzies zkładac ten but gipsowy.. ale lezac czy siedzac nie musze go miec.. I zastanawiam sie czy to dobrze ze nie załozono mi znow gipsu... i zastanawia mnie czemu opuchlizna na stopie nie schodzi .. czasem nawet robi sie wieksza.. a ruszajac palcami stopy mam strasznie dziwne nieprzyjemne uczucie... Ratuuuuunku powiedzcie mi jak dlugo jeszcze... ? :( i czy oby napewno mi sie to zrosnie? :/ dostalam skierowanie na jakies zabiegi.. tylko wiecie jak to z tym jest.. czekanie pewno.. ;/ do tego skierowanie juz na rehabilitacje po... ehhh

• 1 month later...
Jeśli nie przemęczasz nogi, gipsowy but zgodnie z zaleceniami również nosiłaś, myśle że powinno wszystko dobrze się zrosnąć. Jeśli się martwisz wykonaj dodatkowo zdjęcia i nie rezygnuj z zabiegów i rehabilitacji.