Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamanie kostki z przemieszczeniem.


patkaaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

A wiec moze zaczne od tego ze w drugi dzien swiat złamałam kostke z przemieszczeniem.. Na ostrym dyzurze wsadzili mnie w gips na 6 tyg. po 6 tygodniach poszlam na wizyte do ortopedy.. odciał swoja pilka przod gipsu i zostawił mi tzw. but.. ktore jest juz w opłakanym stanie swoja droga... Dał skierowanie na RTG i kazał chodzic w tym buzice gipsowym do wizyty ze zdjeciem rtg. Co sie okazało po 6 tygodnia moja noga zaczeła sie dopiero zrastac.. :( Ortopeda powiedzial ze przez miesiac nie moge stawac na nodze i jej przemeczac... wychodzac gdzies zkładac ten but gipsowy.. ale lezac czy siedzac nie musze go miec.. I zastanawiam sie czy to dobrze ze nie załozono mi znow gipsu... i zastanawia mnie czemu opuchlizna na stopie nie schodzi .. czasem nawet robi sie wieksza.. a ruszajac palcami stopy mam strasznie dziwne nieprzyjemne uczucie... Ratuuuuunku powiedzcie mi jak dlugo jeszcze... ? :( i czy oby napewno mi sie to zrosnie? :/ dostalam skierowanie na jakies zabiegi.. tylko wiecie jak to z tym jest.. czekanie pewno.. ;/ do tego skierowanie juz na rehabilitacje po... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jeśli nie przemęczasz nogi, gipsowy but zgodnie z zaleceniami również nosiłaś, myśle że powinno wszystko dobrze się zrosnąć. Jeśli się martwisz wykonaj dodatkowo zdjęcia i nie rezygnuj z zabiegów i rehabilitacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...