Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Rehabilitacja - opinie i polecenia o ośrodkach rehabilitacji powypadkowej


blackpanther
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

"rehabilitację po wypadku" przeczytałam od pierwszej strony ;) Jest tutaj prawie wszystko :)

Co powiecie na jeszcze jedną formę pomocy?

może każdy doda od siebie namiary na rehabilitantów, lekarzy, ośrodki rehabilitacyjne, które poleca lub przed którymi ostrzega?

Może wg jakiegoś schematu -dla ułatwienia? np. Warszawa- polecam- .............

 

Myślę, że każdy ma coś do powiedzenia na ten temat a kto wie lepiej niż sami zainteresowani :)

 

Co Wy na to?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zabka

    10

  • blackpanther

    5

  • Sumire

    4

  • agata80

    4

Top użytkownicy w tym temacie

OK, to jedziemy :)

 

Kraków - polecam Rehabilitacja Panaceum (tylko są dwie - chodzi o tą na Rusznikarskiej - Piotr Rutkowski i Jacek Pilch) - adresu mi www nie wolno podać, więc nie podaję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam prowadzenia leczenia w szpitalu Wojskowy w Szczecinie.prowadzenie po leczeniu maja fatalne .co przychodzisz do swojego lekarza inny go zastepuje,kazdy ma swoje zdanie z lekarzy jesli nietrafisz na swojego lekarza prowadzacego,malo co brakowalo z kulami bym poszedl do pracy!!!!!odradzam,najlepiej wybrac sobie innego lekarza po urazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy nie polecaniu jesteśmy...

 

Kraków - Ostrzegam przed / nie polecam - dr Artura Gądka - szpital Ortopedicum w Krakowie. Za jego postępowanie medyczne muszę teraz "słono płacić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź

 

Nie polecam -

1. Ortopedów ze szpitala im. Kopernika - ale tylko tych którzy chodzą na obchodach i udają specjalistów, natomiast złego nie powiem o ortopedach którzy wykonują tam zabiegi, zwłaszcza zespolenie gwoździem śródszpikowym.

2. Dr Janiak nie pamiętam imienia, ale poporstu tragedia, ja 2 razy sie zawiodłem, natomiast znajoma raz, nie dość że facet jest opryskliwy i niekulturalny to do tego w niektórych dziedzinach dyletant.

 

Polecam

1. Dr Marek Krochmalski - Medical Magnus - facet zna sie na rzeczy, głównie na sprawach związanych z kolanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDAŃSK- polecam (info zdobyte od znajomych- dzięki za pomoc)

 

dr Wiśniewski- Swissmed, Marii Skłodowskiej - Curie

 

dr Piotr Sieliwończyk, Miszewskiego 18

 

dr Paweł Cieśla, Słowackiego 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowo otwarty Dzienny Oddział Rehabilitacyjny w Chrzanowie przy ul.Kościuszki 14.

Z takim miłym podejściem do pacjenta ze strony kierownictwa, personelu i lekarzy nie spotkałam się już dawno!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackpanther wrote:
agula wrote:
WARSZAWA
REHABILITANTÓW NA SZASERÓW
agula...ale co? :D polecasz czy odradzasz...bo to jakby ...ważne :P :lol:
polecam oczywiście ZAPĘDZIŁAM SIĘ.... :P takie wrażenie zrobiła na mnie Twoja idea :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

 

Piekary Śląskie - dr Jan Pająk (Szpital Chirurgii Urazowej im. J.Daaba)

Żory - dr Marek Jędrysik (Sport Klinika Chirurgii Endoskopowej) - więzadła, kolana

Kraków - dr Paweł Zieliński (Krakowskie Centrum Rehabilitacji)

Kraków - dr Marek Zawiślak (Przychodnia Szwedzka Inter-Medicus)

Wrocław - dr Leszek Morasiewicz (prywatny gabinet)

 

 

Odradzam:

 

chirurgia Szpitala T.Chałubińskiego w Zakopanem

chirurgia Szpitala Rydygiera w Krakowie

chirurgia Kliniki Ortopedii w Zakopanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krokiet wrote:
Skoro przy nie polecaniu jesteśmy...

Kraków - Ostrzegam przed / nie polecam - dr Artura Gądka - szpital Ortopedicum w Krakowie. Za jego postępowanie medyczne muszę teraz "słono płacić".
Dziwne, bo rehabilitacja w " Ortopedicum" rusza dopiero 1 maja 2009:P. Ale widzę, że złorzeczących jasnowidzy na forum nie brakuje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy dla kogoś z rodziny - "Krokiet" napisz co jest nie tak z Ortopedicum, że miałeś problemy zdrowotne? wydawało mi się ze skoro prywatna kilinika, to wszystko jest na najwyższym poziomie. Błagam odpisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam doktora Mariana Papieża, ordynatora oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej w Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem - świetny fachowiec i bardzo miły człowiek :)

 

Odradzam młodego rehabilitanta z tego samego szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polecam:

KLINIKA REHABILITACJI NOWY DWÓR

Po prostu rewelka, uciekałam przed operacją po rehabilitacji u nich jest lepiej:)

A że mi pomogli polecam serdecznie, indywidualne podejście do pacjenta, a to bardzo ważne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
krokiet wrote:
OK, to jedziemy :)

Kraków - polecam Rehabilitacja Panaceum (tylko są dwie - chodzi o tą na Rusznikarskiej - Piotr Rutkowski i Jacek Pilch) - adresu mi www nie wolno podać, więc nie podaję :P
Zgadzam się na 100% też polecam PANACEUM zadowolna żabka Rutkowski świetny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ja polecam Szpital Rehabilitacyjny Barska we Włocławku. Placówka powstała ok miesiąc temu, ale już przyjmują. Można się położyć na oddział lub rehabilitować w trybie ambulatoryjnym. Byłem już na sześciu zabiegach i jest super. W takich dobrych warunkach jeszcze się nie leczyłem :) Sporo informacji jest na stronie internetowej barska.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

nietypowy wrote:

Kraków polecam-Artur Pawłowski ul.Nilla , odradzam Lupa ul. Łużycka, M.Kacperska ul. Prądnicka,

Nietypowy -co z tym Lupą - maja stare metody, koleżanka się tam wybiera rehabilitowałeś sie tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...