Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Rehabilitacja - opinie i polecenia o ośrodkach rehabilitacji powypadkowej


blackpanther
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że sporo osób tutaj ma duże doświadczenie z rehabilitantami. Aż tak połamane jest to nasze społeczeństwo?:) Niestety zaliczam się do tego grona:p Ja też jestem z Wrocławia, widzę, że już kilka osób polecało kogoś z tego miasta, ale czy słyszeliście może coś na temat Pana Andrzeja Studzińskiego z KRM (Kompleksowej Rehabilitacji Mobilnej)? Bo znajomy mi polecił ten gabinet i jestem ciekaw czy ktoś już miał jakiś kontakt z nimi? Plusem jest, że mogą dojeżdżać podobno do domu, ale w sumie nie jest to dla mnie kluczowy element przy wyborze:) Czekam na jakieś informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zabka

    10

  • blackpanther

    5

  • Sumire

    4

  • agata80

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Hej Drollo! Ja chodziłem na rehabilitację do Czamary, na Kościuszki, niby było ok, ale po pierwsze drogo, a po drugie tam jednak jest taka masówka... Niby masz swojego rehabilitanta, ale często musisz się przypominać, żeby się Tobą zajęli. Ale jak komuś to nie przeszkadza, to może być:)

 

Natomiast co do tego KRM, to mój brat do nich chodził i bardzo ich sobie chwalił. No jednak jest to mniejszy gabinet, ale dzięki temu przychodzisz i podobno tylko Tobą się zajmują. Brat miał problemy złamaną nogę, więc niby nic poważnego, ale i tak bardzo szybko wrócił do formy i już nie odczuwa skutków tego złamania. Więc chyba warto ich wypróbować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Warszawy polecam Kingę Podsiadło, po złamaniu dwukostkowym odrzuciłam kule po ok 3 tygodniach odrzuciłam obie kule, po ok 1,5 mies. praktycznie funkcjonuję normalnie. Zajmuje się także sportowcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
madziunik wrote:
ODRADZAM zdecydowanie przychodnie na PAWIŃSKIEGO W WARSZAWIE - lekarza nazwiska nie pamietam ale to był taki starszy pan doktor (jak znajde nazwisko tego pana dopiszę)
a dlaczego? pan doktor wyslal mnie na usg kolana z ktorego nic nie wynikało - no i w sumie do niczego bym sie nie mogła przyczepić gdyby nie fakt ze pan doktor mi kolana nawet nie zbadał. mowiac panu doktorowi ze mnie boli jak chodze ze mam taki odruch samozachowawczy który nie pozwala mi biegać pan doktor skwitował to słowami " niech Pani przestanie o tym myślec to pania przestanie boleć". Trzasnełam drzwiami i wyszłam bo nic innego mi nie pozostało.

OBECNIE jestem 3 dni po rekonstrukcji ACL przeprowadzonej przez dr Pawła Ambroziaka ze szpitala MSWIA w warszawie
czy mozesz powiedziec cos wiecej o dr. Ambroziku bo mam oddac sie w jego rece i chce wiedziec czy to dobra decyzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majonez wrote:
madziunik wrote:
ODRADZAM zdecydowanie przychodnie na PAWIŃSKIEGO W WARSZAWIE - lekarza nazwiska nie pamietam ale to był taki starszy pan doktor (jak znajde nazwisko tego pana dopiszę)
a dlaczego? pan doktor wyslal mnie na usg kolana z ktorego nic nie wynikało - no i w sumie do niczego bym sie nie mogła przyczepić gdyby nie fakt ze pan doktor mi kolana nawet nie zbadał. mowiac panu doktorowi ze mnie boli jak chodze ze mam taki odruch samozachowawczy który nie pozwala mi biegać pan doktor skwitował to słowami " niech Pani przestanie o tym myślec to pania przestanie boleć". Trzasnełam drzwiami i wyszłam bo nic innego mi nie pozostało.

OBECNIE jestem 3 dni po rekonstrukcji ACL przeprowadzonej przez dr Pawła Ambroziaka ze szpitala MSWIA w warszawie
czy mozesz powiedziec cos wiecej o dr. Ambroziku bo mam oddac sie w jego rece i chce wiedziec czy to dobra decyzja
świetny specjalista,śmiało możesz oddac sie w jego ręce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś słyszał o turnusie rehabilitacyjnym w klinice "Votum" w Krakowie. Mam zamiar wyslać tam męża - jest po udarze mózgu. chciałabym widzieć jak tam jest- wkońcu płacę za 4 tygodnie 17.000zł. mam nadzieję, że będą efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
A ja polecam Rehabilitantkę z warszawy Panią Agnieszkę Kalupa, przygotowywała mnie do operacji stawu kolanowego (endoproteza) a następnie prowadziła moją rehabilitację po operacji dzięki czemu wróciłem do pełnej sprawności. Młoda ale profesjonalnie podchodząca osoba. Przyjmuje w centrum leczenia ran w warszawie ul. Żeromskiego 33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
POLECAM POLECAM POLECAM Pana Krzysztofa Adamowicza - Warszawa-Ochota. przychodnia Actimedica - z ręką na sercu!!! Profesjonalizm, atmosfera rewelacyjna! Efekty wspaniałe aż mój ortopeda był w szoku i chciał Pana Krzyśka koniecznie poznać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Franka wrote:
A Poznań?
W Poznaniu klinika RehaSport. Ogólnie wszyscy rehabilitanci są tam bardzo dobrze, jednak szczególnie polecam Barnabę Perek, Macieja Biegańskiego oraz Marcina Łepskiego.

W Zielonej Górze polecam panią Anię w przychodni Olipm, do tego Rafał Pisarski oraz Mirosław Rutkowski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rehabilitacja to fizjoterapeuci i masażyści. No ich usługi nie są tanie (w warszawie nawet 100 zł za godzinę!).

Dlatego warto poszukać takich masażystów na favore.pl i zorientować się kto i za ile co może zrobić.

 

http://www.favore.pl/cat201212_fizjoterapeuci.html

 

Można ewentualnie poszukać po jakiś fundacjach, oni też za odpłatnością mają masażystów - niewidomych, ale to naprawdę spece są od takich zabiegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Polecam Centrum Rehabilitacji MODERN-REH w Mysłowicach.Mają najnowszej genetacji sprzęt do rehabilitacji i diagnozy jaki żaden osrodek w polsce jeszcze nie posiada.A oprócz tego świetą kadre godną polecenia.Ośrodek jest naprawde na wysokim poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
żabka wrote:
krokiet wrote:
OK, to jedziemy :)

Kraków - polecam Rehabilitacja Panaceum (tylko są dwie - chodzi o tą na Rusznikarskiej - Piotr Rutkowski i Jacek Pilch) - adresu mi www nie wolno podać, więc nie podaję :P
Zgadzam się na 100% też polecam PANACEUM zadowolna żabka Rutkowski świetny!!!
Tak polecacie Piotra Rutkowskiego i Jacka Pilcha... Nie wiem nie byłam w Panaceum... Oni pracuję jednak też w KCR-ze, a tam bywam regularnie. Jeśli chodzi o KCR to zdecydowanie ich nie polecam. W ogóle jedynym rehabilitantem godnym polecenia tam jest Tomek Malinowski w Przychodni i ewentualnie Jarek Kaczor w Szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Terapii i Rozwoju OpenMedical w Krakowie przy ul. GĘSIEJ (obok Galerii Kazimierz). Prowadzimy konsultacje lekarskie, specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej, prowadzimy także psychoterapię oraz rehabilitację w wodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...