revela Posted February 21, 2009 Share Posted February 21, 2009 czy ktos wie moze ile może wynieść odszkodowanie z oc sprawcy (GENERALI) za skręcenie kręgosłupa szyjnego (2 tygodnie w kołnierzu) + zwolnienie lekarskie z pracy 14 dni i rehabilitacja? Link to comment Share on other sites More sharing options...
imported_michal Posted March 20, 2009 Share Posted March 20, 2009 5-10 tys zlotych? Ale ciezko cos nqpisac bed poznania sprawy Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now