Jump to content
Forum Odszkodowania

wypadek przy pracy uraz kolana-zerwanie ścięgna


KL
 Share

Recommended Posts

poproszę o informację co powinnam robić, bo nigdy nie miałam wypadku w pracy.

w czasie godzin pracy wywróciłam się przed magazynem ( było ślisko i nieposypane) .

Po konsultacji u lekarza i badaniach usg ( czekam jeszcze na rezonans) stwierdzono zerwanie ścięgna i konieczność operacji.

Kadry się mnie pytały czy zgłaszam to zdarzenie jako wypadek przy pracy, powiedziałam, że tak. Kazano mi opisać zdarzenie, to samo kazano zrobić świadkowi tego zdarzenia.

Proszę o informację co będzie dalej. Czy ja mogę liczyć na jakieś odszkodowanie? Koszt operacji prywatnie jest kosmiczny, a z funduszu to najpierw trzeba dostać się do lekarza, a najbliższe terminy są na czerwiec.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...