Jump to content
Forum Odszkodowania

ZŁAMANE DWIE NOGI


driver2011
 Share

Recommended Posts

Witam od 13.08.2011 miałem wypadek w jednej nodze złamanie otwarte piszczeli zespolone gwożdziem śródszpikowym ,a w drugiej kosc obok piszczeli też zezpolona blachą na 8 srub.Wczoraj byłem na RTG i nie mam wogle zrostu na zdjeciu wygląda jakby moje nogi dopiero zostały złożone po złamaniu.to dziwne bo nic mnie nie boli mam normalne czucie i wszytko normalnie sprawne.Chodze już bez kul po schodach z lekkim problemem.

Mam pytanie czy jeśli nie ma zrostu a ortopeda powiedział że mam przyjść za dwa miesiące na kontrole,to czy ja moge normalnie sobie chodzić na tych nogach jeśli mnie nie bolą czy co robić żeby sie szybko zrosły .prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

1) Nie jestem lekarzem i takie zapytanie należy kierować do lekarza prowadzącego leczenia. Długość zrostu zależy od bardzo wielu czynników m.in. rodzaju złamania, miejsca złamania, zestawienia kości, wieku poszkodowanego, leczenia itp. Proszę ewentualnie skonsultować problem również z innym lekarzem;

 

2) Skoro nie ma widocznego zrostu to absolutnie nie oznacza, że kości są już zrosnięte. To, że może Pan utrzymać się na nogach może jedynie wynikać z mocnego zespolenia kości 8 śrubami i blachą, a nie jest skutkiem całkowitego zrostu kości. Na marginesie podniosą, że forum to słaby diagnosta lekarski. Tym bardziej, że jest to forum odszkodowawcze, a nie medyczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...