Jump to content
Forum Odszkodowania

zerwanie więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego


jozefina11
 Share

Recommended Posts

W kwietniu 2007 roku schodząc po schodach skręciłam feralnie nogę w kolanie. Udałam się do lekarza ortopedy, stwierdził zerwanie więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego. Pan doktor skierował mnie na operacje ,która odbyła się 29maja2007r.

Mam pośrubowane więzadła (4śruby ) w kolanie i do tego uszkodzony nerw strzałkowy podczas operacji ,który zdaniem neurologa jest nie do odtworzenia.Oczywiście w wypisie szpitalnym nie ma wzmianki o tym fakcie. Rezultat stanu zdrowia mojej nogi to nie zginające się do końca kolano , ciągły ból po zewnętrznej stronie kolana idący do stopy palców , stopa opadająca (przed operacją nie narzekałam na ból stopy ani też mi nie opadała a teraz mam wrażenie jak bym była podłączona do prądu) utykam i potykam się o własną noge.

W dniu 13 stycznia 2009 roku miałam komisje PZU i Pan doktor orzekając mój uszczerbek na zdrowiu przyznał mi 8% tak ?- nie wiem czy pisać aż 8% czy tylko 8%.

A na koniec dodam że skierowanie na operacje miałam od tego samego lekarza, który mnie operował i który mnie orzekał tak, tak 3 & 1 (trzy w jednym) - mowa o tym samym lekarzu.

Nie zgadzam się z opinią lekarza orzecznika, uważam że źle mój uszczerbek ocenił. W PZU poinformowano mnie że mogę sprawe wnieśc do Sądu ale mnie na to nie stać.

Obecnie jestem na rencie inwalidzkiej , ktorą Pani doktor przyznała mi widząc moją historie choroby, tą samą historie przedstawiłam w PZU.

Może ktoś mi podpowie lub doradzi co mam z tym zrobić. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Przed sądem oczywiście możesz złożyć odwołanie stawiając stosowne argumenty w tym celu. Możesz wystąpić o powtórzenie komisji lekarskiej z innym lekarzem orzecznikiem.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...