Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zerwanie więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego


jozefina11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu 2007 roku schodząc po schodach skręciłam feralnie nogę w kolanie. Udałam się do lekarza ortopedy, stwierdził zerwanie więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego. Pan doktor skierował mnie na operacje ,która odbyła się 29maja2007r.

Mam pośrubowane więzadła (4śruby ) w kolanie i do tego uszkodzony nerw strzałkowy podczas operacji ,który zdaniem neurologa jest nie do odtworzenia.Oczywiście w wypisie szpitalnym nie ma wzmianki o tym fakcie. Rezultat stanu zdrowia mojej nogi to nie zginające się do końca kolano , ciągły ból po zewnętrznej stronie kolana idący do stopy palców , stopa opadająca (przed operacją nie narzekałam na ból stopy ani też mi nie opadała a teraz mam wrażenie jak bym była podłączona do prądu) utykam i potykam się o własną noge.

W dniu 13 stycznia 2009 roku miałam komisje PZU i Pan doktor orzekając mój uszczerbek na zdrowiu przyznał mi 8% tak ?- nie wiem czy pisać aż 8% czy tylko 8%.

A na koniec dodam że skierowanie na operacje miałam od tego samego lekarza, który mnie operował i który mnie orzekał tak, tak 3 & 1 (trzy w jednym) - mowa o tym samym lekarzu.

Nie zgadzam się z opinią lekarza orzecznika, uważam że źle mój uszczerbek ocenił. W PZU poinformowano mnie że mogę sprawe wnieśc do Sądu ale mnie na to nie stać.

Obecnie jestem na rencie inwalidzkiej , ktorą Pani doktor przyznała mi widząc moją historie choroby, tą samą historie przedstawiłam w PZU.

Może ktoś mi podpowie lub doradzi co mam z tym zrobić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...