Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Polecone centrum docohdzenia odszkodowań?


roobin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam gorąco prośbę czy ktoś spotkał się z firmą Meditor z Wrocławia?chyba że ktoś zna jakieś inne lepsze firmy-które biorą do 20%z vat-em,i odrazu mam drugie pytanie czy ktoś korzystałz takich usług na odległość i jak to działało tzn za pośrednictwem agentów,czy lepiej jednak szukać czegoś na miejscu?ja jestem ze śląska ale w okolicy nie znalazłem póki co jakiejś firmy godnej polecenia...dziękują za pomoc i pozdrawiam Wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie znam szczerze mowiac "rynku" na śląsku, ale wydaje mi się, że raczej większość biur odszkodowan dziala poprzez swoich agentów. Oni si ekontaktuja i podpisuja umowy, ewentualnie potem pomagaja dostarczyc jakies inne dokumenty. Jesli akurat masz szczescie i w Twoim miescie jest siedziba, albo jakas filia kancelarii, to nawet lepiej, bo bedziesz na bierzaco. To najlepiej wyszukac w googlach:) wpisz odszkodowania i swoja nazwe miejscowosci,c zy regionu i wyjdzie xi na pewno spora liczba takich kancelarii.

 

Piszesz o 20 %. To raczej standardowa stawka, ale wszystko zalezy od wielkosci szacowanego odszkodowania, Przy wiekszych kwotach moze to byc sporo mniejj, jesli "do ugrania" jest nieiwiele, to i 30 i wiecej procent mozesz sie spodziewac.

 

Poszukaj najpierw jakie firmy sa na twoim regionie, a potem zostanie poszukanie w necie jakis opini o nich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne za odpowiedź,ja szukałem już firm z Katowic i jest ich całkiem sporo,ale zero opinii na temat ich obsługii,moja znajoma miała doczynienia tlyko z jedną małą kancelarią i stwierdziła że kombinatorzy na całego,no bo wiadomo chcieli ugrać jak najwięcej więc kazali jej symulować itp. mi zależy na odszkodowaniu które się należy aby było godne a potem hchce zakończyć tę sprawę bo już męczące jest to nawet psychicznie...jeżeli chodzi o wysokośc prowizji to podałem taką średnią jaką mi podano w czasie rozmów tel,bo tych telefonów tez sporo wykonałem,no ale ejstem w kropce co wybrać,bo na forach czytałem że czasem można strasznie wtopić:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj sam - likwidacja takich szkód nie jest strasznie trudna. Ustalasz wysokość roszczenia (czyli ile byś chciał otrzymać odszkodowania) dołączasz wszelkie rachunki, dokumentację medyczną itp. następnie przesyłasz listem ZPO do TU sprawcy i czekasz na ich ustalenia.

 

Jeśli uznasz, że za mało, albo coś innego, bierzesz prawnika, który za część odszkodowania zajmie się dalej sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...