Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zerwane więzedło i problem z łękotką


wojtek_odra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczy jednak tego jakimi ćwiczeniami wzmocnić mięśnie ud, tak by nie narazić kolano, gdyż operację mam dopiero za ok.rok. Czy przysiady mogę wykonywać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek_odra wrote:
Moje pytanie dotyczy jednak tego jakimi ćwiczeniami wzmocnić mięśnie ud, tak by nie narazić kolano, gdyż operację mam dopiero za ok.rok. Czy przysiady mogę wykonywać??
przysiady są zabronione
ale jesteś pewien, że masz zerwane a nie naderwane więzadło? bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że przy zerwanym operacja wyznaczona za rok...
Z drugiej strony skoro to był wypadek i zawieźli Cię do szpitala to co? wypuścili Cię ot tak bez leczenia? bez zaleceń rehabilitacyjnych?
Powinieneś pójść do dobrego lekarza ortopedy na konsultację i to szybko!

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogotowiu mi powiedzieli że kolano jest stłucznoe... Później byłem u lekarza, który wyznaczył mi termin rezonansu, który wykazał zerwanie więzadeł przednich. Byłem także w prywatnej klinice w Żorach, gdzie właśnie podano mi tak długi termin oczekwiania, chyba e zapłacisz, to co innego, n=biorą od razu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro to słyszeć :(

proponuję wizytę w NFZ- poproś o informację "kolejkową", tzn. dowiesz się w którym szpitalu jest bliższy termin (mam nadzieję, że jest!). Pamiętaj też, że masz możliwość leczenia szpitalnego w dowolnym szpitalu w Polsce- może będzie łatwiej coś znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piekarach Śląskich podobno są dobrzy fachowcy ale nie znam szczegółow.

Jeśli chodzi o NFZ to najlepiej przejsć się do nich osobiście to jak ładnie poprosisz to nawet Ci to wydrukują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kolejki.nfz.gov.pl/koc/kolejkiSzukaj.do;jsessionid=CAC6482FFE2BD23009FCE9E20BA5826E

 

a tutaj masz wszystkie województwa

http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=2&dzialnr=1&artnr=1156

 

jak tu wejdziesz to kliknij wybrane województwo a później w rubryce "świadczenie" wpisz ORTOP i daj szukaj; później wybierz to co Cię interesuje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...