Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek rower-skuter w holandii


ejka19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ponad 2 tygodnie temu, w drodze z pracy zostalam potracona przez skuter, upadlam na plecy, zdarzenie zostalo zgloszone pod nr 112, ale na miejsce przyslali zaledwie lekarza, ktory stwierdzil, ze spokojnie moge udac sie do domu. Wieczorem przyszedl okropny bol w calych plecach i karku, do dzis nie moge wrocic do pracy, chodze do fizjoterapeuty (skierowal mnie lekarz), poniewaz jestem zatrudniona przez uitzendbureau i mam placone za przepracowane godziny, jestem teraz bez pieniedzy! moj pracodawca zglosil mnie do Uwv, ale najpierw musze przejsc przez komisje lekarsa, a zanim do tego dojdzie zapewne jeszcze minie troche czasu. Zdarzenie spisal moj maz (hol.), papiery zostaly wyslane, ale co sie okazalo; dziewczyna ktora mnie potracila (niepelnoletnia) nie miala ubezpieczenia na skuter! moje pytanie; Czy ja mam w ogole jakas mozliwosc na uzyskanie odszkodowania? zadnych papierow z ubezpieczalni nie otrzymalam do dzis dnia, czy to moze dlugo potrwac? bardzo prosze o rade.

 

 

zapomnialam dodac, ze wypadek byl z winy kierowcy skutera, i ze mam na to swiadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę skontaktować się z Ubezpieczycielem i poprosić o decyzję wraz z informacją gdzie skierować sprawę w przypadku braku ubezpieczenia OC (jeśli sami tego nie prześlą). Być może w Holandii jest podobne rozwiązanie systemowe jak w Polsce i istniej coś na kształt Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...