Jump to content
Forum Odszkodowania

Słupek na jezdni


Recommended Posts

Skręciłem w wąską uliczkę, z której po chwili chciałem zawrócić. Podczas zawracania uderzyłem w coś, gruchnęło w podwoziu, wyjechałem na prostą i poszedłem sprawdzić. Tuż przy krawężniku, ale było to na jezdni, był wbity w ziemię betonowy słup o wymiarach ok. 30x30x30 cm. Tak niskiej przeszkody nie mogłem zobaczyć podczas manewrowania. Ponieważ w samochodzie coś stukało, udałem się do warsztatu i tam wyceniono koszty naprawy na 1200 zł. Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie od gminy w związku z zaistniałą sytuacją?
Link to comment
Share on other sites

pytanie co to za słup i po co go tam wbito? być może nie było dozwolone wjeżdżanie w to miejsce?

masz świadków zdarzenia, którzy potwierdzą twój przebieg "kolizji"?

Link to comment
Share on other sites

Witam, proponuję pojechać jeszcze raz na miejsce kolizji i zrobić zdjęcia dokładne i poglądowe. Samochód naprawić na faktury (części nowe) i złożyć roszczenie - pytanie tylko do kogo ? Szukanie zarządcy drogi i jego ubezpieczyciela może dłuuugo trwać - najlepiej zlecić to firmie dochodzącej roszczenia i poczekać.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...