Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Poważne złamanie kości promieniowej.


Karolus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile około mogę dostać pieniędzy z odszkodowania. Interesuje mnie suma na oko, od ilu do ilu, jeśli oczywiście ktoś się orientuje. Odszkodowanie będzie dotyczyć następującego zdarzenia: 11 marca 2009 roku, po lekcjach poszedłem na boisko szkolne z kolegami pograć w koszykówkę. Postanowiliśmy porobić "wsady". Nie fortunnie się złapałem obręczy i spadłem na lewą stronę ciała. Po wizycie u lekarza okazało się, że mam złamaną kość promieniową lewą. Pojechałem do szpitala w ten sam dzień, dostałem narkozę dożylnie (do 30 minut) i nastawili mi tą kość i włożyli w gips. 16 marca po kontroli okazało się, że kość się przemieściła. 19 marca pojechałem do szpitala. Znowu podano mi narkozę i zostałem poddany operacji wsadzenia drutu Kirschnera. W tym szpitalu spędziłem 24h. Od 19 marca do 20 marca. Teraz wyznaczono mi termin wyjęcia drutu-4 tygodnie. Mam 16 lat i jestem ubezpieczony w szkole. Nie pamiętam na jaką kwotę ale myśle, że jest to standardowa kwota, taka jaką mają większość szkół. Wiem, że trzeba podać % uszczerbku na zdrowiu aby dowiedzieć się na jaką kwote moge liczyc. Ja chcialbym chociaz tak w przyblizeniu sie dowiedziec na ile moge liczyc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...