Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamana noga na meczu


tomaszr2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sytuacja dość skomplikowana ale postaram się ją jak najlepiej wyjaśnić.

W połowie lutego grając mecz towarzyski w drużynie amatorskiej ( VI liga ) w 1 minucie meczu zawodnik z przeciwnej drużyny złamał mi nogę ( piszczel i strzałka ). Złamanie na tyle skomplikowane że spędziłem w szpitalu ponad tydzień. Wstawiono mi do nogi śruby w celu usztywnienia kości.

Z racji tego że akurat byłem w trakcie zmiany barw klubowych nie miałem w tym meczu ubezpieczenia bo grałem w nowym klubie a w starym byłem jeszcze zawodnikiem. Z tego co się orientowałem nie mam szans na żadne odszkodowanie ze starego klubu a w nowym po zakończeniu leczenia, z racji że klub jest ubezpieczony coś tam mam dostać od nich.

Ale konkretnie to chodzi mi o to że z racji tego że prowadzę działalność gospodarczą poprzez to złamanie firma moja straciła dość dużo pieniędzy. Czy istnieje możliwość założenia sprawy cywilnej sprawcy tego złamania? Dodam że nie usłyszałem nawet przepraszam z jego strony!

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, komentarze oraz jeżeli ktoś miał podobny przypadek o podanie szacunkowych kwot odszkodowania z klubu jak i z pozwu cywilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...