Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Hestia chce udokumentowania dochodu w okresie gdy bylem chory!!!???


pablotorun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystapilem do Hesti o zwrot dochodów w okresie choroby. Poniewaz firma (angielska) placi mi za wypracowane godziny udokumentowalem wszystkie miesiace dochodu przed wypadkiem dla wyliczenia sredniej i tak im przedstawilem w roszczeniu (poparlem to oczywiscie zaswiadczeniami wraz z tlumaczeniami przysieglymi. Odpisuja mi: "W CELU ROZPATRZENIA ZWROTU UTRACONYCH DOCHODÓW PROSIMY O ZAŚWIADCZENIE Z ZAKŁADU PRACY O WYSOKOŚCI UTRACONEGO DOCHODU W KWOCIE NETTO ZA OKRES ZGODNY ZE ZWOLNIENIEM LEKARSKIM" -ja tego nie pojmuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potwierdziłeś własne wyliczenia zaświadczeniem przez pracodawcę, spełniłeś warunki z jakimi Hestia wystąpiła np co do kwot netto i wyliczenie obejmuje tylko okres zwolnienia, zadzwoń do Centrum Likwidacji Szkód w Hestii z zapytaniem co należy jeszcze dostarczyć. Jeśli nie uzyskasz informacji w ten sposób wystosuj pismo z informacją, iż wysłane przez nich pismo jest bezzasadne gdyż dostarczyłeś potrzebną dokumentacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czekam kolejny miesiąc -dodatkowo dowiedziałem się, że nie dostane zwrotu za lecznie i rehabilitację ponieważ nie leczyłem się w NFZ! Tylko jak miałem to zrobić jeśli nie płace składek w Polsce! Powiedzieli że takie jest prawo w Polsce i powinienem leczyć się tylko w NFZ! Czy osoba po wypadku musi czekać szukać możliwości leczenia czegoś co nie było z naszej winy? Jaka jest faktycznie wykładnia> Ktoś wie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...