martinez76 Posted May 4, 2009 Share Posted May 4, 2009 Witam Uległem wypadkowi wpadając na szybę i nie byłem ubezpieczony na studiach ani prywatnie ale chciałem się zapytać czy będąc ubezpieczonym pod rodziców w ZUSie mogę starać się o odszkodowanie. Dodam że mając wypadek miałem 24 lata i byłem studentem. Dziękuję za odpowiedz. Link to comment Share on other sites More sharing options...
filipin Posted May 5, 2009 Share Posted May 5, 2009 wydaje mi się ze nie, ale dobrze byłoby żeby ktoś to jeszcze sprawdził i potwierdził dla pewności Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now