Jump to content
Forum Odszkodowania

Prawo do odszkodowania, proszę o pomoc


martinez76
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Uległem wypadkowi wpadając na szybę i nie byłem ubezpieczony na studiach ani prywatnie ale chciałem się zapytać czy będąc ubezpieczonym pod rodziców w ZUSie mogę starać się o odszkodowanie. Dodam że mając wypadek miałem 24 lata i byłem studentem.

 

Dziękuję za odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się ze nie, ale dobrze byłoby żeby ktoś to jeszcze sprawdził i potwierdził dla pewności
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...