Jump to content
Forum Odszkodowania

OC do zapłaty ze starą rejestracją


AnnaOliwia
 Share

Recommended Posts

Witam,

Kupiłam samochód w lipcu 2008 roku, jego OC kończyło się na początku września. W sierpniu go przerejestrowałam, a 7 września dostałam stały dowód rejestracyjny. Przedwczoraj dostałam od MTU kwit do zapłaty OC za okres od 1.10.2008 do 1.10.2009 na moje nazwisko, ale ze starym numerem rejestracyjnym. Wcześniej nie dostałam żadnego druku do zaplaty. Jak to możliwe, że samochód jest na moje nazwisko, ze starą rejestracją? Do zapłaty przyszło ponad 900 zł, więc wnioskuję, ze nie naliczono moich zniżek ( mam 60%). Czy są szanse, że naliczą mi moje zniżki, czy raczej będę musiała płacic całość? No i dlaczego jest stara rejestracja?

Link to comment
Share on other sites

wyjasnij to z MTU, jeśli oplacalilas OC na nowa rejestracje nie bedziesz zmuszona oczywiscie do zaplaty jeszcze na stara rejestracje
Link to comment
Share on other sites

zapewne sprzedawca pojazdu zgłosił do MTU sprzedaż pojazdu - dlatego tam mają Twoje dane. Jeśli przedłużyłeś polisę w MTU to poinformuj ich, że się pomylili i niech poprawią pomyłkę (zdublowana polisa). Jeśli jednak nie wypowiedziałaś polisy i ubezpieczyłaś się w innym TU to masz dwie polisy OC (i za obie musisz zapłacić!)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...