Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek na lodowisku


Agunia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje porady co do mojego przypadku. Mialam wypadek na lodowisku miejskim. Jezdze od dziecinstwa na lyzwach a mam juz 37 lat i staralam sie systematycznie odwiedzac lodowisko. Znam doskonale zasady tam panujace. Wypadek byl nie z mojej winy gdyż z naprzeciwka (pod prad) jechala mala dziewczynka i aby uniknac zderzenia przechylilam sie do tylu i upadlam. W wyniku tego doznalam pekniecia czaszki i nadtwardowkowego krwiaka mozgu. Bylam w szpitalu i na zwolnieniu lekarskim. Bole i zawroty glowy mam do dzis.

Nie bardzo wiem jak udowodnic wine dla lodowiska. Mają ubezpieczenie oc .Jeszcze do nich sie nie zglaszalam gdyz nie mam pojecia od czego zaczac.

Prosze mi podpowiedziec

Z gory dziekuje Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe ze trudno bedzie . Swiadkow mam, natomiast zastanawiam sie czy nie poczekac az znowu otworza lodowisko we wrzesniu bo juz jest zamkniete i wtedy zebrac dowody w swoim sledztwie np. ze dzieci sa bez opieki w wieku ponizej 12 lat, czego wlasnie regulamin zabrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam wypadek na lodowisku w zeszłym roku w lutym,do chwili obecnej jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym do sierpnia.Złożyłam papiery o odszkodowanie w lutym tego roku, niedawno otrzymałam odpowiedż odmowną. Mój wypadek polegał na tym że wjechałam w wyrwę w lodzie i miałam spiralne złamanie prawego podudzia, natomiast rozmawiając praez infolinię z PZU i opisując wszystko powiedziałam że nie mam dowodów i to był mój błąd.Zrób zdjęcia i miej dowód na to że dzieci jeżdżą bez opieki, musisz udowodnić ich winę .W przeciwnym razie szkoda zachodu.Ja dzwoniąc do głównej siedziby PZU i dopytując się dlaczego odmówili dostałam odpowiedż że powinnam zrobić zdjęcie tej wyrwy,bo oni rozmawiając zdrugą stroną czyli dyrekcją lodowiska nie dopatrzyli sie zaniedbań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...