Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek na placu zabaw.


rafal_1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś będąc z synem pięcioletnim na placu zabaw przy bloku . Syn kręcił sie na karuzeli , po chwili wpadła mu noga . Okazało się że deska była włożona , a nie przykręcona . Syn ma więcej niż 10 szwów , jest to rana szarpana stopy prawej . Porobiłem zdjęcia karuzeli .

Co mam dalej robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja 7 letnia córka doznała urazu na osiedlowym placu zabaw.

Metalową hustawką wybiła sobie ząb oraz jest podejrzenie uszkodzenia stałych 1 i 2 ( uszkodzone nerwy)

CZy nalezałoby do spółdzielni zglosic wypadek i o jakie odszkodowanie mozna walczyć.Prawdopodobne bedzie długie i kosztowne leczenie.

Podobno metalowe hustawki na palcach zabaw powinny byc juz wycofane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że w polskich realiach nie będzie to łatwa sprawa. Zacząłbym od jakiejś opinii rzeczoznawczej, która może dac argumenty w sporze ze spółdzielnią. Ewentualnie przygotowałbym zdjęcia, zanim spółdzielnia nie usunie zaniedbań. Długie i kosztowne leczenie oznaczac może szanse na wysokie odszkodowanie. Ponieważ nie istnieją jakieś sztywne ramy określające kwoty pieniężne, należy brac pod uwagę koszty powrotu do zdrowia, ból, cierpienie, dyskomfort psychiczny, czyli wszystkie niewymierne czynniki. Niewykluczone, że warto zastanowic się nad pomocą specjalisty od odszkodowań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka zpewne jest ubezpieczona grupowym ubezieczeniem w szkole, więc z tego tytułu na pewno przysługuje odszkodowanie nawet poza szkołą i w czasie wakacji. Radzę zgłosić siędo dyrektora szkoły po wniosek z firmy ubezpieczeniowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...