Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zlamanie kosci lodeczkowate w lewej rece


rensorg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w trakcie wchodzenia do budynku biurowego gdzie znajduja się automatyczne drzwi uchylne zostałam przez przedmiotowe drzwi potrącona i przewróciłam się na plecy i lewą rękę oraz stłukłam prawy łokieć, lekarz stwierdził złamanie kości łódeczkowatej i powiedział , że będę w gipsie około 3 miesięcy. o całym zdarzeniu powiadomiłam administratora budynku na piśmie i mam zabezpieczone nagranie z kamery monitoringu budynku. administrator po obejrzeniu nagrania stwierdził ze to moja wina bo ja nieprawidłowo przeniosłam ciężar ciała z prawej nogi na lewą w trakcie wchodzenia w pole widzenia fotokomórki sterującej tymi drzwiami. aktualnie jestem nieczynna zawodowo mam rękę w gipsie, wykonywałam pracę w ramach umowy menadżerskiej o zarządzanie spółką, ale obecnie od miesiąca nie wykonuję, bo nie mogę jeździć samochodem i spotykać się z klientami, sprawnie pracować na komputerze itp czy w związku z tym należy mi się zwrot utraconych wynagrodzeń, czy na dojazdy do lekarza ( mieszkam na wsi i dojeżdżam do lekarza około 50 km) mogę zamawiać taxi, w wyniku tego zdarzenia uderzyłam torebką o posadzkę i rozbiłam firmowego palmtopa na którym były dane firmy, czy ubezpieczyciel zwróci koszty naprawy lub wymiany i za odzyskanie danych z uszkodzonego palmtopa, oraz jaki mam czas do zgłoszenia moich roszczeń do firmy ubezpieczeniowej budynku w którym doszło do zdarzenia i ile moge dostać odszkodowania za złamaną kość łódeczkowatą

pozdrawiam anna grosner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

co to za chore tłumaczenie : "nieprawidłowo przeniosłam ciężar ciała z prawej nogi na lewą w trakcie wchodzenia w pole widzenia fotokomórki sterującej tymi drzwiami"? jaja sobie robią. Proszę zapytać czy mają ubezpieczenie, bo powinni, windy są często źródłem wypadków. proszę starać się dalej, sądzę, że sprawa jest do wygrania.

warto użyć bardziej dosadnych środków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...