Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

OC a wypadek drogowy.


blue66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zaczne od poczatku.

18.12.2007 spowodowalem wypadek pod wplywem alc. w ktorym to kierowca tamtego samochodu doznal szyjnego skrecenia kregoslupa (dziwi mnie to bo wygladal jakby mu nic nie bylo) wedlug dokumentacji doznal uszczerbku na zdrowiu w wysokosci 5%,TU wyplacilo temu panu na rzecz tego pana 5500zl (w ratach co jakis czas bo ten pan sie owolywal) po czym ostatnie pieniazki za leki jakie dostal przypadly na 25.10.2008. I wtedy TU przyslalo mi ugode do podpisanie w sprawie ratalnej splaty kwoty regresywnej,ktora podpisalem.(myslalem ze sprawa jest juz zakonczona) I teraz zaczely sie schody poniewaz 15.06.2009 TU przyslalo mi pismo ze wyplacilo na rzecz tego pana 2000zl jako zadoscuczynienie z art 445,ktorym to zadoscuczynienie jest swiadczeniem jednorazowym o charakterze kompensacyjnym.

Panowie moje pytanie brzmi ile jeszcze czasu ten pan sie moze domagac pieniozkow,jak z tego wybrnac bo ta sprawa moze sie toczyc w nieskonczonosc,jak moge sprawdzic tego pana czy on nie symuluje bo dla mnie ten pan poprostu wyludza pieniadze. Nadmienie ze minelo 1,5 roku od wypadku a jemu dalej cos dolega!

 

Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu nastepnym razem pomyslisz, zanim wsiadziesz do auta po pijaku?

Jak dla mnie on po prostu korzysta z przyslugujacego mu prawa i w pelni go popieram. Nalezy mu sie i odzkodowanie i zadoscuczynienie. Powinienes sie cieszyc, ze nie korzysta z jakiegos dobrego prawnika, bo jeszcze wiecej by skasowal z ubezpieczalni - a de facto od ciebie, bo i tak wszystko musisz oddac.

To ze na miejscu nie wygladal na poszkodowanego na zdrowiu o niczym nie swiadczy. A nei boj sie, ejsli ubezpieczalnia placi, to znaczy, ze jednak gosciu sie leczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze bardziej chcecie umoralniac niz pomagac! Ja porostu nie wierze w jego uraz,a pozatym widze ze ja jako sprawca pod wplywem alc. nie mam juz zadnych praw do obrony tylko mam przyjmowac kwitki do zaplaty bog jeden wie przez jak dlugo,bo zaden z was nie mogl mi na to odpisac jak dlugo gosciu moze sie tak odwolywac. Nadmienie ze proszac o dokumentacje lekarska od TU jaka ten pan przedstawil zeby mu wyplacili zadoscuczynienie uslyszalem ze nie mam praw do wgladu to zatem mam siedziec cicho i placic?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwisz sie, ze chcemu umoralniac? NAstepnym razem narąbany kretyn może trafić we mnie, to mam jeszcze mu pomagać i żałować???????? Nie przesadzasz aby????

 

No ale zeby nie bylo, ze tylko personalne wytyki czynie dla narąbanych kretynów, to zawsze możesz złożyć doniesienie do prokuratury o wyłudzeniu odszkodowania. Wtedy prokuratura przejrzy dokumentacje medyczną i jak będą jakies podejrzenia na pewno zadziała - spróbuj takiego rozwiazania, na pewno podziała jak chcesz walczyc o swoje.

 

Jeszcze raz powtorze - ostatnie czego sie mozna spodziewac od ubezpieczalni, to to ze lekką ręką pozbywa się pieniędzy na odszkodowanie. NA pewno staraja sie jak moga obciac kwoty to wyplaty. Robia to tak samo nawet wtedy, gdy mają narąbanego klienta, który potem musi zwracac. Tak wiec dla mnie to najlepsza swiadomosc - nie wyplaca wiecej niz sie nalezy, nie musisz sie martwic.

 

Tak wiec albo sobie zloz zawiadomienie o wyłudzeniu odszkodowania, albo grzecznie zacisnij zeby i ciesz sie, ze w swoim kretynskim pomysle jezdzenia po pijaku nie zrobiles wiekszej krzywdy i tylko tyle musisz zaplacic.

 

A zeby Cie jeszcze pocieszyc, to na dochodzenie odszkodowania ma gosciu 20 lat o ile sie nie myle teraz juz, wiec jak jeszcze bedzie chorowal, to troche Ci kieszen moze dodatkowo obciazyc.

 

Sorki, ale po prostu narabani kretyni za kolkiem dla mnie naprawde nie maja zadnych praw - najpierw mysl, a potem wymagaj jakis praw dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że na długość leczenia może wpływać konieczność rehabilitacji na którą często trzeba czekać w dłuuugiej kolejce miesiącami co raczej nie ułatwia leczenia. No, ale nie zaszkodzi Ci poczytać coś więcej na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...