imported_wlodek Posted July 2, 2009 Share Posted July 2, 2009 Uległem poważnemu wypadkowi przy pracy operator wózka widłowego na którym stała maszyna nie miał uprawnień do kierowania w/w pojazdem, czy należy mi się świadczenie chorobowe-wypadkowe z ZUS i odszkodowanie? czy będę zmuszony wystąpić o odszkodowanie na drogę cywilno-prawną? Link to comment Share on other sites More sharing options...
behapowka Posted July 6, 2009 Share Posted July 6, 2009 Musi być najpierw sporządzona dokumentacja powypadkowa ( protokól powypadkowy) i uznany wypadek przy pracy. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now