Jump to content
Forum Odszkodowania

uległem wypadkowi przy pracy


imported_wlodek
 Share

Recommended Posts

Uległem poważnemu wypadkowi przy pracy operator wózka widłowego na którym stała maszyna nie miał uprawnień do kierowania w/w pojazdem, czy należy mi się świadczenie chorobowe-wypadkowe z ZUS i odszkodowanie? czy będę zmuszony wystąpić o odszkodowanie na drogę cywilno-prawną?
Link to comment
Share on other sites

Musi być najpierw sporządzona dokumentacja powypadkowa ( protokól powypadkowy) i uznany wypadek przy pracy.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...