Jump to content
Forum Odszkodowania

Odwoładnie od Orzeczenia Komisji Lekarskiej MSWiA


dLady
 Share

Recommended Posts

Jestem funkcjonariuszem policji a co za tym idziem komisje lekarską miałam w Szpitalu MSWiA, ale zacznę od początku.

19 stycznia br miałam wypadek w pracy tj. wychodząc z samochodu służbowego doznałam skręcenia stawu kolanowego. Do dnia 27 kwietnia włącznie byłam na L4 w między czasie chodziłam na rehabilitacje, oczywiście najpierw szyna gipsowa, później chodzenie o kuli. I 23 lipca miałam komisję lekarską, na której otrzymałam 3% kwoty ubezpieczenia. I mam zamiar się od tego odwołać tylko niestety nie wiem od czego zacząć jak napisać pismo. Dlatego proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna!

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...