dLady Posted August 3, 2009 Share Posted August 3, 2009 Jestem funkcjonariuszem policji a co za tym idziem komisje lekarską miałam w Szpitalu MSWiA, ale zacznę od początku.19 stycznia br miałam wypadek w pracy tj. wychodząc z samochodu służbowego doznałam skręcenia stawu kolanowego. Do dnia 27 kwietnia włącznie byłam na L4 w między czasie chodziłam na rehabilitacje, oczywiście najpierw szyna gipsowa, później chodzenie o kuli. I 23 lipca miałam komisję lekarską, na której otrzymałam 3% kwoty ubezpieczenia. I mam zamiar się od tego odwołać tylko niestety nie wiem od czego zacząć jak napisać pismo. Dlatego proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now