Jump to content
Forum Odszkodowania

jak uzyskać odszkodowanie??


Recommended Posts

Prawie 11 miesięcy temu na mój prawidłowo zaparkowany samochód pod domem najechał nieznajomy sprawca,który zbiegł z miejsca wypadku.Samochód którym jechał sprawca jest

(był)ubezpieczony w warcie.Sprawca pozostawił samochód,którym jechał na miejscu wypadku.Samochód sprawcy okazał się skradzionym.Mój samochód przeznaczony został do kasacji.Do dzisiejszego dnia nie uzyskałam odszkodowania.Nie wiem co robić??Policja równiez nie poinformowała mnie o przebiegu postępowania.Dziękuję z góry za radę.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Z Warty otrzymałam pismo w marcu ,że zwrócą się do policji z prośba o ponowną notatkę i po jej otrzymaniu wrócą do sprawy.To było w marcu tego roku.Od tej pory nic się nie ruszyło.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...