Jump to content
Forum Odszkodowania

zadośćuczynienie powypadkowe bez wizyty u lekarza?


isia
 Share

Recommended Posts

Witam!

Rok temu uczestniczyłam w wypadku samochodowym. Byłam pasażerką. Sprawcą wypadku był kierowca drugiego samochodu. Ustalenie sprawcy zakończyło się w sądzie. Sprawca wypadku dopiero po drugiej sprawie sądowej zaakceptował fakt, że jest winny.

Ale do rzeczy. Do wypadku wezwane zostały (chyba przez nr 112) wszystkie służby: karetka, straż, policja. Pogotowie chciało zabrać mnie do szpitala, ale odmówiłam. Byłam w szoku i spanikowałam, że nie będę miała jak do domu wrócić :) W każdym razie nie zgłosiłam się również następnego dnia do lekarza pomimo bólu w karku. Do dziś mam straszne problemy z karkiem, np. kiedy posiedzę chwilę ze schyloną głową mam problem z wyprostowaniem jej.

Zastanawiam się czy mam jeszcze jakieś szanse na odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, jeśli teraz dopiero zgłosiłabym się do lekarza?

Link to comment
Share on other sites

aby żądac ubespieczenia musisz udowodnić że bół i problemy z karkiem są następstwem wypadku - możesz próbować ale nie znaczy że Ci sie uda

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...