isia Posted August 31, 2009 Share Posted August 31, 2009 Witam!Rok temu uczestniczyłam w wypadku samochodowym. Byłam pasażerką. Sprawcą wypadku był kierowca drugiego samochodu. Ustalenie sprawcy zakończyło się w sądzie. Sprawca wypadku dopiero po drugiej sprawie sądowej zaakceptował fakt, że jest winny.Ale do rzeczy. Do wypadku wezwane zostały (chyba przez nr 112) wszystkie służby: karetka, straż, policja. Pogotowie chciało zabrać mnie do szpitala, ale odmówiłam. Byłam w szoku i spanikowałam, że nie będę miała jak do domu wrócić W każdym razie nie zgłosiłam się również następnego dnia do lekarza pomimo bólu w karku. Do dziś mam straszne problemy z karkiem, np. kiedy posiedzę chwilę ze schyloną głową mam problem z wyprostowaniem jej.Zastanawiam się czy mam jeszcze jakieś szanse na odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, jeśli teraz dopiero zgłosiłabym się do lekarza? Link to comment Share on other sites More sharing options...
piotrus33 Posted August 31, 2009 Share Posted August 31, 2009 aby żądac ubespieczenia musisz udowodnić że bół i problemy z karkiem są następstwem wypadku - możesz próbować ale nie znaczy że Ci sie uda pozdrawiam Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now