Jump to content
Forum Odszkodowania

Rozcięta głowa - rana na ok. 6cm od czoła po owłosioną część głowy


thierry02
 Share

Recommended Posts

Na meczu doznałem kontuzji. Zderzyłem się zjednym z zawodników, pękła mi głowa. Przyjechała karetka zabrała dos zpitala zrobiła mi zdjecia rtg noi zszyła. Czy w tym wypadku moge sie starać o odszkodowanie? Dodam, ze rana jest bardzo widoczna i bede miał równiez widoczna blizne w tym miejscu
Link to comment
Share on other sites

Jak jestes ubezpieczony, to oczywiscie Ci sie nalezy.

Na pewno nie masz co liczyc na odszkodowanie z polisy drugiego zawodnika. Oczywiscie zakladajac, ze nie zrobil tego celowo itp... JEsli to po prostu bylo zdarzenie w grze, to godzac sie na mecz niestety godzisz sie na ryzyko.

 

Tak wiec podsumowujac, jesli masz jakies swoje ubezpieczenie w szkole, czy w pracy, to oczywiscie ubiegaj sie.

Jesli jest to jakies profesjonalne uprawianie sportu w klubie, to podejrzewam, ze klub tez wykupil jakas polisa na taka okolicznosc.

Tak wiec musisz sie tylko dowiedziec jaka polisa ma klub - oczywiscie jesli jest to jakis klub:)

 

Jesli to mecz podworkowy, albo podobny, to niestety z wlasnej polisy tylko

Link to comment
Share on other sites

z tego co sie orientuje nawet kluby z nizszych lig (ja gram w V) płacą składki za każdego zgłosznego zawodnika i w tym jest koszta ubezpieczenia. Skończyłem klasę maturalną. Miałem tam wykupiopne ubezpieczenie. Do którego ważne byłó ów ubezpieczenie?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...