kicaj902 Posted September 7, 2011 Share Posted September 7, 2011 Miałem wypadek samochodowy w Norwegii. Wypadek był z winy norwega. Moje auto nadaje się do kasacji. Sprawa ciągnie się już od stycznia. Dopiero teraz był rzeczoznawca zrobić zdjęcia. Jak długo może ciągnąć się ta sprawa? Czy ubezpieczyciel tego norwega może wypłacić mi tyle ile mój samochód jest warty w Polsce czy tyle ile jest warty w Norwegii skoro wypadek był tam? z góry dziękuję za pomoc Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kancelaria1 Posted September 7, 2011 Share Posted September 7, 2011 Szkoda będzie likwidowana na podstawie przepisów prawa norweskiego. Nie znam szczegółowo przepisów dotyczących okresów likwidacji szkód w prawie norweskim. Co do wyceny to będzie przeprowadzał ją norweski rzeczoznawca, więc ceny też ich. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now