Jump to content
Forum Odszkodowania

Wypadek za granicą - wypłata odszkodowania


kicaj902
 Share

Recommended Posts

Miałem wypadek samochodowy w Norwegii. Wypadek był z winy norwega. Moje auto nadaje się do kasacji. Sprawa ciągnie się już od stycznia. Dopiero teraz był rzeczoznawca zrobić zdjęcia. Jak długo może ciągnąć się ta sprawa? Czy ubezpieczyciel tego norwega może wypłacić mi tyle ile mój samochód jest warty w Polsce czy tyle ile jest warty w Norwegii skoro wypadek był tam? z góry dziękuję za pomoc
Link to comment
Share on other sites

Szkoda będzie likwidowana na podstawie przepisów prawa norweskiego. Nie znam szczegółowo przepisów dotyczących okresów likwidacji szkód w prawie norweskim. Co do wyceny to będzie przeprowadzał ją norweski rzeczoznawca, więc ceny też ich.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...