Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie za złamanie z przemieszczeniem. Warunki otrzymania odszk


Wojda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem ubezpieczony na uczelni i złamałem sobie piątą kość śródręcza (ta od małego palca) z przemieszczeniem.

Czy aby dostać odszkodowanie to muszę wszystkie przeglądy oraz zdjęcie gipsu wykonać tam gdzie mi zakładali gips? Jeśli nie to czy będę mógł sam sobie zdjąć gips (wystarczą do tego nożyczki)?

Jakiego odszkodowania mogę się za to spodziewać? Czy ma wpływ na wysokość odszkodowania to, że złamanie jest w prawej dłoni, a ja jestem praworęczny.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć ile to mniej więcej może być, bo nie chodzi o to, że liczę na dużą sumę, ale o to, że jeśli mam dostać 50 zł to nie opłaca mi się jechać na zdjęcie gipsu, bo niewiele mniej na benzynę wydam, nie wspominając o czasie. A potem jeszcze będę musiał nie wiadomo gdzie latać za te 50 zł

Ciężko jest mi powiedzieć na ile jestem ubezpieczony, ale wydaje mi się, że na wszystkich studiach jest podobnie, a może ktoś z PW mi pomoże, bo tam studiuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suma ubezpieczenia na takich polisach to z reguły 10, 15 tys zł. Za złamanie proksymalnego palca z nadgarstkiem nie wiąże się z dużym uszczerbkiem na zdrowiu. Przy założeniu, że uszczerbek zostanie wyliczony na 2% a suma ubezpiecznia to 10tys. Odszkodowanie jakie otrzymasz to 20zł. Jeżeli jak sam twierdzisz wydasz więcej gotówki na dojazd, a przede wszystkim czasu....decyzja należy do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...