Jump to content
Forum Odszkodowania

odszkodowanie dla pasażera, sprawca kierowca wypadku pijany


grzesiek669
 Share

Recommended Posts

czy jeśli bylem pasażerem i kierowca byl pijany i mieliśmy wypadek to czy dostanę odszkodowanie od pzu. czy bedzie trzeba jakas sprawe cywilną (nie chcialbym zeby mi jego rodzina płaciła) .
Link to comment
Share on other sites

ty odszkodowanie dstaniesz z polisy OC tego auta ktorym jechales, ale niestety nie ma lekko - wszelkie odszkodowanie, ktore wyplaci ubezpieczalnia narąbany kierowca bedzie musial oddac co do grosika ubezpieczalni:)

Tak wiec mam nadzieje, ze kirowca zaplaci jak najwiecej, to moze odechca mu sie jazdy po pijaku:))))

Link to comment
Share on other sites

tylko w moim przypadku kierwca zginął w tym wypadku.

to jeśli będę chciał odszkodowanie to będę musiał sprawe cywilną jego rodzinie zakładać?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...